Життєві історії
Невістка чергове “бажання” сину нашіптує – власну машину просить в кредит для неї узяти. Я ледь не плачу. Ні житла ні зарплатні нормальної, а вони таки планують ту машину брати

Мій син привів 4 роки тому дівчину до нас в будинок і повідомив, що вирішив одружитися. Я розуміла, що це колись станеться. І нехай краще так, ніж потім прожити одному без сім’ї, як мій брат. Його дівчина при зустрічі вела себе дуже скромно. Одягнена вона була зі смаком, проявляла знаки поваги і до мене, і моєму чоловікові. Та й з сином була привітна.

Після шлюбного союзу син з невісткою вирішили жити з нами. Ми з чоловіком плануємо допрацювати до пенсії, і виїхати жити на дачу в межах міста. А квартиру вирішили залишити єдиному синові. Та й на покупку нового житла немає коштів. Батьки невістки не дуже бажали з нами спілкуватися, хоча ми і не було у нас з ними непорозумінь. Дружина сина лише говорила, що у них немає можливості допомагати матеріально. Тому варіантів з покупкою окремого житла і не було. Син і невістка працюють в одній організації, де і познайомилися.

Справа в тому, що діти користуються автомобілем чоловіка. На роботу їздять разом, у вихідні виїжджають за місто. Але невістка вирішила, що їм потрібен новий автомобіль і просить сина взяти їй машину в кредит. У її подруги є, і їй, бачте, хочеться. Треба ж показати на роботі, яка вона сучасна і забезпечена дама. Я хочу пояснити їй, що потрібно жити за своїми коштами, а не рівнятися з колегами і подругами. Навіщо намагатися бути краще за інших. Виходить, заробляють небагато, розтягують гроші від зарплати до зарплати, а машину їй в кредит бери. Ну, зовсім знахабніла. Хто буде виплачувати кредит?

Я синові кажу, попрацюйте ще трохи, може вийде отримати підвищення по службі. Тоді можна і відкладати на машину, адже у вас є квартира. Я вважаю, що це найважливіше завжди питання в родині. Мені іноді шкода невістку. Подивишся на неї, вона постійно намагається наслідувати комусь. Навіщо? Живи своїм життям і радій. Син говорив, що у них в сім’ї машини ніколи не було, а у неї мрія – мати власний автомобіль. Навіщо ці проблеми? Ну, є ж на чому на роботу їздити. Навіщо цей пафос?

Ми з чоловіком вже й онуків хочемо. Але син з невісткою ще навіть не планують. У невістки зараз інші цілі: машина, модні речі, коштовні прикраси. Може, у неї нічого в дитинстві і юності не було, що вона так старається мати стільки непотрібних на даний момент дрібничок. Я розумію сина, він любить її, не відмовляє їй у її безглуздих бажаннях. Але машина в кредит – це вже занадто! Може вона розраховує, що я буду допомагати?

Я можу купити щось в квартиру: нові штори, посуд, постільне, або продукти, приготувати вечерю в вихідний день. І не більше! Я планувала на дачі вікна поміняти, каналізацію провести, мені гроші потрібні. Я вважаю, що потрібно жити за своїми коштами і доходам – ​​по своєму ліжку простягати ніжки, як говорить приказка. І не потрібно намагатися виглядати так, як подруги. Моєму синові теж важко – ні в чому не відмовляти дружині і постійно догоджати їй. Що робити з цією особливою? Як умовити сина не піддаватися на цю авантюру?

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Голова картинка – pexels.

You cannot copy content of this page