Рецепти
Незвичайний варіант приготування традиційної сирної паски з шоколадом

Жоден великодній стіл не обходиться без сирної паски. Наш рецепт допоможе приготувати вам смачну сирну паску з шоколадом. Вона складається всього лише з п’яти інгредієнтів.

Вам навіть не доведеться нічого варити – тільки змішати всі інгредієнти і утрамбувати їх в спеціальну форму, застелену марлею. Джерело

Шоколадна сирна паска сира

Складові:

  • 500 г сиру
  • 50 г вершкового масла
  • 120 г цукрової пудри
  • 130 г шоколаду (можна з кавовим смаком)
  • 100 мл вершків 33%

Читайте також: Рецепт смачного грушевого пирога з медом

Рецепт приготування:

1. Вершкове масло кімнатної температури нарізати на шматочки. Додати цукрову пудру і сир, збити все блендером до однорідного стану.

2. Розігріти вершки на слабкому вогні, не доводячи до кипіння. Шоколад розламати на шматочки, залити гарячими вершками і перемішати віночком.

3. Додати остигнула шоколадну масу до сирної і акуратно розмішати лопаткою. Колір суміші повинен бути однорідним, без шоколадних вкраплень.

4. Пасочніцу об’ємом 800 мл поставити догори дном в глибоку миску (в цю миску буде стікати сироватка).

5. Застелити форму вологою марлею в 3-4 шари. Краї повинні вільно звисати по краях.

6. Щільно наповнити пасочницу сирною масою до країв, утрамбувати лопаткою і накрити вільними краями марлі. Зверху покласти вантаж (наприклад, банку з водою).

7. Прибрати паску на 14-18 годин в холодильник (час від часу зливайте виділяється сироватку). Розгорнути краю марлі, накрити зверху тарілкою і разом з нею перевернути паску на блюдо.

8. Звільнити сирну паску від форми і акуратно прибрати марлю.

facebook