Нічого не брати і в борг не давати: астрологи назвали 4 найскладніші дні у червні

Небезпечні дні місяця не беруться нізвідки. Астрологи та експерти в галузі біоенергетики розповіли, які дні червня будуть складними, чому, а також як їх можна прожити, мінімізувавши ймовірність виникнення проблем.

Обов’язково пам’ятайте про те, що в небезпечні дні ваші плани можуть рухнути, а негативна енергетика нічних світил ставитиме палиці в колеса. Доведеться набратися терпіння і перестати робити необдумані вчинки.

4 червня – Меркурій у поєднанні з Ураном

Це вкрай складний день для роботи, спілкування та фінансової активності. Меркурій відповідає за ділову сферу та сферу спілкування, а Уран провокує появу непередбачуваних подій. У цьому випадку непередбачувані події будуть пов’язані насамперед із фінансовою сферою.

Уран може зробити так, що ви раптово втратите здатність до швидкого ухвалення правильних рішень. Краще робити обдумані кроки цього дня, щоб не накликати проблеми. Не давайте нікому грошей у борг і самі не влазьте у борги, інакше можете накликати неприємності.

17 червня – початок ретро-фази Сатурна

Сатурн буде ретроградним із 17 червня по 3 листопада. Це буде час маніпуляцій та розквіту токсичності. 17 червня подібний вплив планети буде дуже відчутним, причому одразу. У цей день можливі зради та аномально велика кількість дрібних негараздів у коханні.

Інші сфери життя також постраждають. Можливі зриви планів, поява незрозумілих страхів та перешкод на шляху до цілей. Будьте обережнішими в цей непростий і дуже непередбачуваний день.

27 червня – перехід Меркурія у Знак Раку

27 числа Меркурій перейде у вкрай несприятливий для себе Знак Раку. Енергія стихії Води суттєво погіршить настрій планети.

День виявиться дуже несприятливим для подорожей, зміни обстановки, спілкування. Ваше життя серйозно зміниться і не в кращий бік, якщо ви дозволите собі шпильки в сторону близьких людей, а також ризикуватимете своєю репутацією в робочому колективі.

30 червня – початок ретро-фази Нептуна

Друга планета, яка розпочне свій ретроградний рух у червні – Нептун. Це покровитель почуттів та емоцій, тому 30 червня можна чекати незрозуміло сильних перепадів настрою. Більшість проблем прийде до нас з вами буквально з нізвідки.

Багатьох із нас накриє негативна ностальгія за минулим. Не виключено, що до багатьох із нас повернуться погані думки, страхи, шкідливі звички. Подібна гамма відчуватиметься кілька днів поспіль, але найбільш обережними зі своїми бажаннями варто бути саме 30 червня.

Фото Олександри К.

You cannot copy content of this page