життєві історії
Ніколи не думала, що доживу до 50 років і отримаю стусана від власного сина

Дуже хочу поділитися своєю історією. Ніколи не думала, що доживу до 50 років і отримаю стусана від власного сина.

Ми звичайна сім’я. З чоловіком живемо душа в душу вже більше 30 років. Виростили двох синів.

Вибір дітей ми завжди поважали і, коли 8 років тому старший син привів у дім свою майбутню дружину, зустріли її дуже дружелюбно.

Не скажу, що Настя мені сподобалася, але я бачила, що Сергій її дуже любить. Хто ж знав, що ця «змія» буде налаштовувати сина проти нас?

Якось я стала помічати, що Сергій все більше віддаляється. Розмовляв сухо, став рідше телефонувати, майже не заходив в гості. На мої натяки з цього приводу він роздратовано відповідав, що у нас є ще один син, ось його і потрібно контролювати.

Переломним моментом став мій день нapoдження – ювілей, 50 років. Я замовила кафе. На святі були Сергій з Настею і їхні діти, молодший син з його дівчиною і інші близькі родичі.

Читайте також: Чотири ознаки, що ваш чоловік не забув свою колишню

У якийсь момент почалася сварка – Настя щось не поділила з нареченою молодшого сина. Звичайно ж, брати теж вступили в суперечку.

Настя наговорила нам купу гидот: що ми думаємо тільки про молодшого сина і допомагаємо тільки йому, що на старшого нам наплювати, що ми залишили його без матеріальної підтримки.

Найжахливіше, що Сергій підтримав свою дружину. В кінці він додав, що йому соромно за таких родичів.

Ми з чоловіком стояли, як в облиті. Було прикро до сліз чути таке, тим більше в день нapoдження і при всіх родичів.

Батько не витримав і дав Сергію ляпас. Сергій теж підняти руку на батька, але його зупинив брат.

Я дивилася на все це з боку і не могла повірити своїм вухам і очам. Я завжди вважала нашу сім’ю зразковою і уявити не могла, що з нами таке може трапитися.

У підсумку Сергій сказав, що не хоче нас знати. У нього є дружина і діти і йому більше ніхто не потрібен. На цій ноті вони покинули свято. Хоча який там уже свято.

З цього моменту пройшов вже місяць. Сергій так і не йде на контакт. Я бачу, що чоловік теж дуже переживає, але не подає виду.

Я намагалася зателефонувати синові і поговорити з ним. Але він не бере трубку, ні він, ні Настя. Молодший син каже, що на його дзвінки Сергій теж не відповідає.

Що ця змія зробила з нашим хлопчиком? Вона його просто зачарувала!

Я все сподіваюся, що Сергій зрозуміє свою помилку, покається, попросить вибачення і наше життя налагодиться. Я не хочу втрачати сина. Я люблю його всім серцем, хоч і дуже на нього ображена.

facebook