Здоровье
Ніколи не купуйте цю рибу! Вона небезпечна для здоров’я!

Навколо якості пангасіуса йде багато дискусій.

Причиною сумнівів є той факт, що в пониззі річки Меконг у В’єтнамі надзвичайно високий рівень забруднення води. Крім того, цих риб годують генетично модифікованим кормом з додаванням хімічних речовин.

У багатьох країнах Америки і Європи цю рибу не дозволяють вживати в їжу. Баса (Пангасіус) має високий вміст хімікатів, бактерій, важких металів, гормонів.

Причина в тому, що річка Меконг (В’єтнам), де в основному розводиться ця риба, є однією з найбільш забруднених річок планети. У Меконг зливаються неочищені води хімічних і шкіряних заводів, каналізаційних стоків, мінеральних добрив з полів.

При заморожуванні риби застосовується та ж вода річки Меконг.

Для прискорення росту риби (в 4 рази) з Китаю привозять гормони, які вводяться в тіло самок. Склад гормонів засекречений.

Незважаючи на вимоги контролюючих органів за якістю продуктів Європи, виробники відмовляються дати дані цих гормонів. Через відносну низьку вартість цієї риби, в основному — її купують незаможні верстви населення.

Помічено, що вживання риби Баса призводить до ураження печінки, захворювань крові, ураження внутрішніх органів людини.

У зв’язку із забороною продажу риби Баса в багатьох країнах Європи, а також Канади і Америки, недобросовісні бізнесмени додають рибу Баса в так звані крабові палички і в інші «кулінарні вироби» з риби.

Контролюючі організації не рекомендують вживати в їжу рибу Баса і всі похідні продукти.

ОБЕРЕЖНО! РИБА Баса НЕБЕЗПЕЧНА ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я !!!

Закупівельна ціна цієї риби у В’єтнамі 0,01 $. А у нас вона відноситься як вельми недешевого делікатесу …

Джерело

facebook