Здоровье
Ніколи не приймай ці 7 речей в подарунок!

Ми постійно отримуємо подарунки і часто даруємо їх іншим. Але чи всі подарунки несуть нам благо? Чи всі можна приймати? Прикмет і забобонів на цей рахунок вистачає, і ми вирішили з’ясувати, що ж є правдою насправді.

Є подарунки, які несуть в собі яскраво виражену негативну енергетику і можуть викликати біду. Від таких подарунків найкраще відмовитися і ні в якому разі нікому їх не дарувати. Давай розбиратися, що ж це за речі.

Ножі

Цей подарунок вважається поганою прикметою. Ножі, ножиці та інші гострі предмети людина повинна купувати собі сам у міру необхідності. Вістря притягує до себе негативну енергію і накопичує її, що може погано позначитися на одержувача цього подарунка. Погана енергія може стати навіть причиною розриву відносин.

Годинники

Здавалося б, вони просто відраховують час. Але, крім цього, годинах ще й властиво зупинятися. Вважається, що годинник в подарунок можуть символізувати закінчення щасливого життя. Якщо дарувальник вже дуже наполягає, то краще за все віддати йому кілька монет за цей подарунок, нібито купуючи його.

Рукавички

Здавалося б, звичайний предмет гардероба, але не все так просто. Часто рукавички використовуються в ритуалах, мета яких — управління свідомістю людини. Не варто рукавички ні дарувати, ні приймати.

Гаманець

З таким подарунком можна і по світу піти. Подарувати порожній гаманець — найгірша грошова прикмета. Якщо вже й надумав дарувати, то хоч пару монет туди поклади. Від такого подарунка теж слід відкупитися, щоб зберегти удачу в фінансових справах.

Дзеркало

Містичний предмет, який використовують у багатьох ритуалах. Навіть занадто містичний, щоб ось так просто його дарувати і приймати в дар. Вважається, що дзеркало може забрати красу і молодість. До того ж такий подарунок може бути частиною обряду, спрямованого проти тебе. Особливо варто побоюватися старих дзеркал, адже ти не знаєш чию, а що головне, яку енергетику воно в собі зберігає.

Перли

Краще таку прикрасу купити самої, інакше біди не минути. Вважається, що подарований перли може залучити втрати і хвороби. У багатьох країнах це символ невтішних сліз вдів і сиріт. Такий подарунок краще не приймати зовсім.

Носовичок

Цей предмет — символ сліз і печалі, а значить, несе в собі дуже погану енергетику.

Ти можеш вірити в це чи ні — справа твоє. Але краще все ж перестрахуватися і уникати подібних подарунків.

facebook