Ніколи не піднімайте і тим більше не несіть ці речі додому, щоб уникнути проблем

Ніколи не піднімайте і тим більше не несіть їх додому, щоб уникнути проблем

Про знайдені речі існує багато прикмет. До них потрібно прислухатися, щоб не завдати шкоди собі чи своїм близьким.

Пропонуємо дізнатися, які речі не можна приносити додому.

Не слід нести до будинку дитячі іграшки, особливо якщо вони зроблені самостійно. Такі іграшки часто використовують у магічних ритуалах і на них може бути наведено негатив, яке завдасть шкоди вашим членам сім’ї.

Не можна нести додому знайдений годинник. Всі добре знають, що годинник зупиняється під час того як обривається життя його господаря, тому ви можете приміряти на себе долю їхнього минулого власника.

Не можна приносити додому ювелірні прикраси, бо заряджені енергетикою свого власника. Їх використовують для проведення магічних обрядів, тому можуть принести неприємності у вашу родину.

Не можна приносити додому ікони чи хрести. Ці речі наповнені енергетикою свого власника, тому якщо принести їх додому, ви таким чином приміряєте долю минулого власника і ніхто не знає, яка вона.

Не носіть знайдені нитки. Нитки червоного кольору часто використовують для переворотів та оберегів. Ви не знаєте, які маніпуляції проводили з цими нитками, тому краще їх взагалі не чіпати.

Не можна приносити додому голки, шпильки, ножиці, ножі та інші гострі предмети. Їх, можливо, використовували для магічних обрядів. Такі речі не повинні бути у вашому домі.

Не можна нести додому знайдені гребінці. Такі речі можуть принести недугу до вашого будинку. А пасма, що залишилися на гребінці, можуть передати новому власнику долю попереднього.

Не можна приносити додому знайдені дзеркала. Всі добре знають, що з цією річчю проводять магічні ритуали і вони не завжди можуть давати позитивну енергетику.

Не слід нести додому знайдені ключі. Такі речі – це мотлох, тому їх не варто приносити додому.

Не слід приносити додому знайдені гроші. Ніколи не піднімайте монети, вони можуть бути з поганою енергетикою. Паперові гроші треба одразу витратити, тоді боятися нічого не треба.

You cannot copy content of this page