Без рубрики
Низький рівень гемоглобіну: які ознаки вкажуть вам на зниження гемоглобіну в крові?

Дуже часто сьогодні на цей факт багато сучасних і зайнятих людей намагаються не звертати уваги, але це тільки від незнання наслідків.

Ви замислювалися над тим, що погіршення вашого самопочуття може бути пов’язане з низьким рівнем тієї чи іншої речовини в організмі? Наприклад, недолік гемоглобіну призводить до багатьох неприємних проблем, таких як м’язова біль, задишка, слабкість і блідість шкіри.

Як підвищувати рівень заліза знають всі, але які ознаки вкажуть вам на зниження гемоглобіну в крові?

Сонливість

Якщо ви спите щодня не менше 7-8 годин, але при цьому вас не покидає відчуття втоми, і протягом дня вам постійно хочеться спати, то це може бути явною ознакою низького рівня заліза.

Зниження концентрації і погіршення пам’яті

Ви прийшли в магазин, щоб купити потрібний товар, але забули який саме? Зайшовши в кабінет до своїх колег, ви не можете згадати, що хотіли у них уточнити? Ви прочитали книгу або подивились цікавий фільм, але вже через годину не можете згадати, про що він був? Тоді вам терміново необхідно здати кров на аналіз.

Непереборне бажання їсти неїстівні предмети

Це стан в медицині називають геофіагією. Він проявляється в тому, що людині нестерпно хочеться з’їсти те, що за всіма правилами їсти не можна. Приміром, крейду або землю. Таке бажання може часто виникати у вагітних жінок, але якщо ви в положенні, запишіться на прийом до лікаря.

Задишка

Після швидкої ходьби або підйому сходами, ви довго не можете заспокоїтися? У вас колотиться серце, паморочиться голова, ви тяжко дихаєте? Все це свідчить про зниження рівня заліза.

Блідість шкіри

Колір обличчя у людей відрізняється один від одного. Хтось з народження володіє природною блідістю. Однак будь-яка людина після активних фізичних вправ повинна червоніти, якщо це не відбувається, то вам пора перевірятися у лікаря.

Слабкі нігті

Особливо гостро цю проблему відчувають жінки. Якщо ви перепробували всі засоби проти ламкості нігтів, але нічого не допомагає, спробуйте здати аналіз на рівень гемоглобіну.

М’язові болі

Якщо у вас болять м’язи після занять у спортивному залі або після будь-якого іншого фізичного навантаження, значить все в порядку. Але якщо м’язи починають хворіти без видимої на те причини, вам варто задуматися про своє здоров’я.

Часті хвороби

Якщо ви по кілька разів за сезон застуджуєтеся, необхідно визнати, що справа не в хворому колезі, а у вашому організмі.

Крижані стопи і кисті рук

Ви постійно мерзнете? Навіть у спекотну погоду, у вас холодні ноги і руки? Все це може свідчити про низький рівень гемоглобіну.

Джерело

facebook