Нові можливості та успіх: гороскоп на лютий 2023 року за знаками зодіаку

З настанням лютого багатьох із нас очікують певні зміни у житті.

Які події очікують на всіх представників зодіакального кола наприкінці зими, допоможе дізнатися гороскоп на лютий 2023 за знаками зодіаку. Звіртеся із зірками, і будьте готові до того, що не можна пропустити.

Гороскоп на лютий 2023 за знаками зодіаку

Раніше всі процеси гальмувалися через ретроградний рух багатьох планет, але в лютому все зміниться.

Планети будуть рухатися в правильному напрямку, за винятком деяких фіктивних, тому настав час підготуватися до маси різних подій.

18 лютого перехід Сонця на знак Риби

Сонцю комфортніше у знаку Риби, ніж у Водолії. Найбільше його сприятливий вплив помітять представники стихії вогню(Леви, Овни та Стрільці).

Це позитивно позначиться на їхньому емоційному стані, проте не настільки, щоб чітко бачити різницю між реальністю та мріями.

У цей час багато хто захоче побути наодинці і шукатиме свої справжні емоції та мотиви вчинків. В той же момент деякі можуть не бачити реальну картинку, і приписуватимуть людям емоції та якості, які їм не характерні.

5 лютого повня у знаку Лева

У цей період похмурі думки відійдуть у минуле, і люди зможуть бачити перспективне майбутнє. Це чудовий час для нових знайомств, пошуку другої половинки, флірту та оптимістичного настрою.

Вогняна стихія пануватиме у багатьох сферах: коханні, кар’єрі, творчості і навіть у спорті.

11 лютого переміщення Меркурія на знак Водолія

Ця інгресія дозволить людям знайти однодумців та надійних бізнес-партнерів для майбутніх проектів. Це буде час для вільного спілкування, нових відкриттів та свіжих ідей.

У такий період можна змінювати сферу діяльності, шукати нову роботу та друзів. А багатьом енергія цього часу дасть змогу успішно реалізувати давні проекти.

11 лютого Cекстиль Марса та Хірона

Це буде сприятливий аспект для людей, які хочуть досягти успіхів у військовій чи спортивній діяльності.

Вони будуть наділені особливою силою та сміливістю, що дозволить їм зайняти лідерські позиції.

У разі, якщо виникнуть складнощі, ці люди виявлять себе як супергерої з фільмів: блискавично ухвалять вірне рішення та виконають необхідні дії.

20 лютого перехід Венери на знак Овна

У цей час у багатьох людей виявиться особлива активність та наполегливість. Виникне бажання виділитися з натовпу і звернути на себе увагу за всяку ціну.

Це може проявитися як у вбранні, так і у спілкуванні та поведінці. Важливо не допускати необачних рішень та дій, якщо не хочете, щоб вони мали для вас негативні наслідки.

Останній місяць зими подарує всім знакам зодіаку нові можливості та успіх.

З 18 лютого знаки стихії вогню відчують енергетичний та емоційний спад, проте він триватиме недовго, тому представники Овнів, Лtвів та Стрільців зможуть успішно реалізувати усі свої плани.

Щоб досягти стабільності та гармонії у багатьох сферах життя, земним знакам зодіаку (Козерогам, Тельцям та Дівам) доведеться бути наполегливими та докласти багато зусиль.

Завдяки позитивним планетарним аспектам, повітряні знаки (Водолії, Близнюки та Терези) зможуть завести корисні знайомства, знайти надійних друзів і бізнес-партнерів.

Знаки стихії Води (Раки, Скорпіони та Риби) повністю поринуть у робочий процес та домашні турботи. Але ніщо не дозволить їм забути про свій внутрішній світ, який значно цікавіший за різні захоплюючі історії.

You cannot copy content of this page