Новорічний подарунок Всесвіту: коли зробити фінансову стрижку у грудні 2023 року

Вибравши особливий день на початку зими для роботи із зовнішністю та зачіскою, можна не лише стати найкращою версією себе, а й заручитися підтримкою вищих сил у фінансових та особистих питаннях.

У передсвятковій метушні багатьох може відвідати бажання щось у собі змінити. Саме для трансформацій з’явиться значний привід. Вважається, що, зробивши стрижку перед каскадом яскравих свят, можна позбутися негативного вантажу минулого та з новими силами вступити у новий період.

Якщо дивитися на становище космічних об’єктів на небосхилі, яке складеться наприкінці 2023-го, можна з упевненістю сказати, що цей час стане одним із найпозитивніших для перетворень у зовнішності. Особливий вплив на цей аспект впливатиме Місяць. Саме супутник Землі відповідає за красу та зростання волосся, тому перед походом до салону варто обов’язково звіритися з особливим календарем стрижок. Слід враховувати особливі дати, коли трансформації матимуть найбільш сприятливий ефект і допоможуть не лише навести лад на голові, а й розібратися у життєвих питаннях.

Загальні тенденції для стрижок у грудні 2023 року

Волосся з давніх часів надавали особливого значення. Їх називали провідниками життєвих сил, тому до всіх маніпуляцій підходили з особливою обережністю. Уявлення старовини і сьогодні актуальні, бо становище деяких космічних об’єктів справді серйозно впливає на долю кожного.

Наше волосся — це енергетичні потоки. І коли взаємодіємо з нашими ними, ми підключаємось до певних вібрацій. І важливим є не лише майстер, а й дні, які ми обираємо для стрижки.

Грудень, згідно з місячним календарем, буде багатий на сприятливі періоди для стрижок, оскільки небосхилі багато планет увійдуть у сприятливі знаки зодіаку. Особливий вплив на перетворення у зовнішності вплине Венера — планета краси та любові. У сприятливому аспекті вона перебуватиме з 29 листопада по 25 грудня, тому практично весь місяць експерименти йтимуть тільки на користь.

Венера опиниться у своєму знаку зодіаку сили – Терезах. У цей час сприятливо займатися красою, доглядом за собою, ходити на масаж, звертатися до косметолога, робити пластичні операції, змінювати стиль, змінювати гардероб і подумати, як можна ще краще виявлятися у світі.

Також у вказану пору багато хто відчує творче натхнення, любов і романтику, що сприятливо позначиться на стан справ в особистому житті. Тому якщо хтось хоче залучити удачу, пов’язану з любов’ю, романтикою, то маніпуляції з волоссям у грудні 2023 р. дозволять покращити сферу стосунків і справити ще більше враження на партнера.

Найенергетичнішою потужною датою стане 22 число – день зимового сонцестояння. Місяць перебуватиме у сузір’ї Овна. Відповідно до ведичної астрології, це положення називається Накшатра Ашвіні. Воно сприяє зціленню, причому у плані здоров’я. Якщо в людини давно в якихось сферах назріли проблеми, то зміни у зовнішності, особливо стрижка, призведуть до покращення стану справ у цій сфері.

Найсприятливіші дні для стрижки у грудні 2023 року

У грудні 2023 року буде вісім найвдаліших дат для стрижок за місячним календарем. Зміна зовнішності дозволить сильніше розкрити внутрішню красу, зміцнити здоров’я та набути успіху у справах. Першим сприятливим днем стане 1 грудня. Сухе і посічене волосся, підстрижене в даний день, буквально відразу після процедури стане гладким, шовковистим і слухняним. Також нова зачіска сприятливо відіб’ється на емоційному стані людини.

Стрижка 1 грудня покращить ваш емоційний стан, вона замінить похід до психотерапевта.

Після походу до салону з’явиться енергія на подолання труднощів, що заважали досягти бажаного. Велика сила допоможе стати сміливішим і впевненішим у собі.

Наступними сприятливими датами за місячним календарем стануть 8 та 9 грудня. У цей період Місяць опиниться у спадній фазі. Це сприятливий час, щоб позбавитися всього старого і непотрібного. Під час процедури можна попросити Всесвіт позбавити труднощів та зайвих турбот.

Чергова вдала дата настане 18 грудня. Зважившись зробити стрижку в даний день за місячним календарем, слід особливу увагу звертати на майстра. Якщо людина бажає стати красивішою та впевненішою у собі, то потрібно вибирати стиліста, який наділений цими якостями. Також, щоб з більшою ймовірністю досягти результату, краще йти до фахівця своєї статі.

Сприятливою для стрижок по місячному календареві виявиться і кінець зимового місяця. З 25 по  29 грудня волосся, якщо його навіть трохи підрівняти, стане міцнішим і гладкішим. Під час маніпуляцій із зачіскою можна загадувати бажання та візуалізувати мрію. Так як Місяць перебуватиме в зростаючій фазі, краще формулювати запит у космос у вигляді побажання. Наприклад, не варто загадувати позбавитися фінансових труднощів, потрібно попросити, щоб доля дала можливість отримати більше грошей.

Коли стрижемося, ми можемо попросити залучення чогось, наприклад, грошей, кохання, вагітності, покращень у сфері відносин, кар’єрного зростання, подорожей. Потрібно просто повірити, що все це приходить у ваше життя.

Наприкінці місяця буде ще дві дати, коли стрижка принесе максимальний позитивний ефект. Тим, кому хочеться розпочати новий рік оновленими, краще записатися на процедуру 30 або 31 грудня.

У ці дні можна уявляти під час стрижки, як щось йде з вашого життя. Якраз наприкінці року сприятливо позбавлятися старого, того, що не хочеться брати в наступний календарний період. І ви можете загадати, що залишаєте з кінчиками волосся всі проблеми та біди у старому році.

При цьому, щоб досягти ефекту, не обов’язково йти до професійного салону. Можна попросити когось із близьких друзів чи родичів, у чиїх добрих помислах немає сумнівів, взяти ножиці та допомогти підрівняти кінчики. Необов’язково кардинально міняти зачіску, можна просто вкоротити довжину пару сантиметрів.

Коли робити грошову стрижку у грудні 2023 року

На початку зими дві особливі дати дозволять кожній людині відкрити неймовірний грошовий потік. Першою такою датою стане 21 грудня. Цей день випадає на четвер, яким, згідно з ведичною астрологією, керує планета Юпітер.

Вона відповідає за фінансове розширення. Тому 21 грудня можна загадати собі збільшення грошового потоку.

Іншим щасливим числом за місячним календарем стане день зимового сонцестояння – 22 грудня. Цей день сприятливо підходить для будь-яких процедур, пов’язаних із змінами на вигляд. Під час відвідин салону можна загадувати будь-яке бажання.

На цей день можна закласти якийсь намір, наприклад, щоб стрижка допомогла збільшити дохід у два рази або дозволила стати найкращою версією себе.

Нова зачіска матиме найпотужніший ефект і допоможе виконати задумане. Якщо є бажання якнайшвидше здійснити мрію, слід скористатися саме зазначеною датою. Оскільки хотівших кардинально змінити життя може бути багато, краще заздалегідь записатися в салон.

Несприятливі дні для стрижки у грудні 2023

Не можна нікому довіряти своє волосся і взагалі займатися зовнішністю у певні дні за місячним календарем. Усі маніпуляції, проведені у зазначені числа, вкрай негативно відбиватимуться на всіх сферах життя.

Найнесприятливіші дні для стрижки — це 5 та 30 грудня. Якщо ви підстрижетесь цими днями, то залучите негативну карму, проблеми, перешкоди, обман, випробування, погіршення енергетичного стану.

You cannot copy content of this page