Нумерологічний гороскоп на тиждень з 10 по 16 квітня

З нумерологічної точки зору період не можна назвати негативним чи сприятливим. Він буде швидше нейтральним, але труднощі та проблеми можуть час від часу з’являтися у кожного з нас.

Для того, щоб їм протистояти, необхідно слідувати духовним законам успіху і не забувати про прості рекомендації нумерологів.

Нумерологічний розрахунок цього тижня

Для початку потрібно дізнатися, що за число правитиме світом у цей час. Так ми зможемо краще передбачити деякі події та знайти вирішення проблем. Для цього складаємо всі дати, потім додаємо до них порядковий номер місяця (4, оскільки четвертий квітень за рахунком):

(10+11+12+13+14+15+16)+4=95. 9+5=14. 1+4=5.

П’ятірка – це число, яке уособлює собою рівність, гармонію, середину. Воно не любить, коли люди намагаються ставити себе вище за оточуючих. Пиха та егоїзм будуть вкрай небезпечними особливостями характеру, але альтруїзм і нестримне прагнення допомагати іншим на шкоду собі також не стануть відмінним вибором.

Замість того, щоб йти у зневіру, краще знайти спосіб розважити себе. Далеко не все може відбуватися цього тижня так, як ми очікуємо, але це зовсім не означає, що Всесвіт проти нас.

Скоріше він може просто не розділяти нашого ентузіазму в тому чи іншому питанні. З 10 по 16 число важливо проявляти активність там, де немає можливості покластися на оточуючих. Не бійтеся брати ініціативу до своїх рук.

Поради нумерологів на тиждень з 10 по 16 квітня 2023 року

Якщо у вас у ці сім днів виникне апатія і зникне бажання діяти, у цьому немає нічого поганого. Не звинувачуйте себе в цьому, та й загалом перестаньте займатися самокопанням. В іншому випадку ви позбавите себе сил та енергії.

З 10 по 16 число на вас можуть чинити моральний тиск. У жодному разі не піддавайтеся на провокації і проганяйте бажання помститися. П’ятірка вкрай негативно ставиться до будь-яких проявів помсти, у тому числі й образ.

У цей період вами може опанувати спокусу вплутатися в авантюру. Робити цього, звісно ж, не варто. П’ятірка любить, коли люди домагаються свого працею і вірою в себе, а не надією на випадковий успіх.

Люди можуть бути занадто емоційними. Вплутатися в конфлікт чи стати його причиною стане значно простіше. Намагайтеся приборкувати будь-які негативні емоції. Захистіть себе від людей, які вас дратують. Будьте уважні та обережні у спілкуванні з ними.

Займіться цього тижня зміцненням здоров’я. Корисно гуляти, плавати, займатися помірними фізичними навантаженнями. Можна присвячувати частину часу приємним домашнім турботам.

Перебувати на громадських заходах та в людних місцях надто довго в період з 10 по 16 число не рекомендується. Натовп буде непередбачуваним.

У періоди правління числа 5 не можна витрачати енергію марно, оскільки вона не відновлюватиметься швидко. Потрібно більше відпочивати та намагатися правильно планувати свої справи.

Займіться духовними практиками. Якщо ви станете на один щабель вище у своєму духовному розвитку, це відкриє перед вами дорогу на щастя та просвітлення. Подумайте про ті уроки, які зуміли винести собі. Не шкодуйте про минуле.

Нам із вами захочеться шукати в словах один одного якийсь прихований зміст, але його може там не бути. Багато хто стане одержимий заздрістю, ревнощами, образою. Намагайтеся викладати думки прямо, без натяків, інакше вас можуть неправильно зрозуміти. Будьте толерантними і не зривайтеся. Це дуже важливо.

You cannot copy content of this page