Нумерологічний гороскоп на тиждень з 20 по 26 березня

Щоб дізнатися енергетику та основний посил цього тижня, важливо дізнатись число, яке правитиме світом цього разу. Щоб розрахувати його, потрібно скласти разом усі дати тижня та додати до них наприкінці 3 – порядковий номер березня:

(20+21+22+23+24+25+26)+3=164. 1+6+4=11. 1+1=2.

Енергія Двійки допоможе нам з вами у роботі та справах. В принципі, ви можете присвятити себе і духовним пошукам, але пріоритетом буде робота і саморозвиток.

Число 2 допоможе нам подолати сумніви та нерішучість для досягнення цілей. Це число допоможе нам з вами перемогти себе, свої страхи.

Багато хто з нас зможе підкорити нові висоти у справах, роботі, бізнесі, піднятися на новий щабель інтелектуального розвитку. Головна мета цього тижня – стати кращою.

Щоб з успіхом досягти поставлених завдань, багатьом нам доведеться захистити себе від зайвих контактів і залишитися на самоті. Якщо ви вважаєте і відчуваєте, що ваш порятунок у спілкуванні та об’єднанні зусиль, то можете сміливо працювати пліч-о-пліч з кимось іншим.

Цей період передбачає самостійність, але не варто перетворювати її на замкнутість. Навколишні люди можуть поділитися з вами корисною інформацією або дати дуже важливу пораду щодо подолання проблем, що утворилися.

Якщо це можливо, краще не їхати далеко від дому в ці сім днів. Присвятіть себе домашнім обов’язкам, генеральному прибиранню. Період з 20 по 26 число сприятливий для ремонту, перестановки меблів.

Багато наших вчинків можуть виявитися доленосними. Якась ситуація визначить усе подальше життя. Щоб не поставити хрест на розвитку, а продовжити розвиватися у правильному напрямку, намагайтеся робити лише зважені вчинки.

Постарайтеся в ці дні здобути свободу. Свободу від сумнівів та тяжких думок про минуле. Чим більше ви будете думати про поточний момент і насолоджуватися ним, тим краще. Двійка допоможе нам з вами позбавитися образ і негативних думок.

Нумерологи радять закривати фінансові заборгованості. Число 2 не любить, коли ми комусь щось винні. Також Двійка не любить, коли люди брешуть та дають порожні обіцянки. Не піддавайтеся гордині та зарозумілості, тому що це теж може спровокувати великі проблеми у майбутньому.

Якщо ви давно планували якусь важливу покупку, то знайте, що період з 20 по 26 число ідеально підходить для цього. Головне – правильно вибрати продавця, прочитати коментарі та відгуки до товару.

Двійка схвалює піст та голодування. Переїдання, навпаки, може спричинити проблеми, оскільки число 2 не любить надмірностей. Під забороною також зловживання міцними напоями. Користь організму принесе спорт, прогулянки, легке оновлення зовнішності та іміджу.

Це один із тих періодів, коли можна знайти собі компанію однодумців. Спілкування з людьми, дуже близькими за духом, допоможе вам розплющити очі на багато речей. Не доводьте розбіжності до з’ясування стосунків. Сварки спричинять негативні наслідки. Для одруження період не підходящий.

Двійка заохочує лідерські амбіції, тому в цей семиденний період корисними стануть камені стихії Вогню: бурштин, пірит, рубін. У коханні ці мінерали також принесуть багато користі. Також варто відзначити корисність граната, які допоможе вам повністю розкрити свою харизму та справити гарне враження на протилежну підлогу.

You cannot copy content of this page