Нумерологічний гороскоп на тиждень з 6 по 12 березня: тиждень буде не найпростішим

Цього тижня довгоочікувана весна почне швидко розкривати свій енергетичний потенціал.

Нумерологи розповіли, яким при цьому буде число-талісман і як воно намагатиметься допомогти знайти в собі сили, любов і доброту.

Згідно з прогнозами, цей тиждень буде не найпростішим, але остаточні його результати багато залежатимуть від нас з вами.

Якщо у вас зараз чорна смуга, то Всесвіт допоможе вам з неї вибратися.

Настав час виходити із зони комфорту і брати кермо влади долею в свої руки.

Спочатку за традицією потрібно дізнатися, скільки буде керувати Всесвітом у ці сім днів. Для цього необхідно скласти разом усі дати тижня, а потім додати до них порядковий номер поточного місяця, тобто 3:

(6+7+8+9+10+11+12)+3=66. 6+6=12. 1+3=4.

Четвірка стане біля керма, що можна розцінювати як привід перестати переживати по дрібницях.

Це число зробить нас спокійнішими, а також нормалізує енергетичні потоки в рідних стінах, зробивши наш будинок більш привабливим місцем для відпочинку та роботи.

Згідно з прогнозами, домашня обстановка буде ідеальною для релаксації та легких розваг.

В цілому число 4 постарається згладити наші з вами переживання з різних приводів.

Енергетика чотирьох стихій стане максимально збалансованою, тому можна сміливо присвячувати себе як коханню, так і бізнесу, здобуттю знань, відпочинку та домашніх справ.

Цей тиждень можна назвати універсальним, оскільки успіх може здобути будь-яка людина. Головне – знати, чого ви хочете.

Загалом це буде дзеркальний час, коли ми побачимо нашу внутрішню сутність у вчинках оточуючих.

Всесвіт ніби підкаже нам майбутніми подіями, ким ми є для себе та інших людей. Від людей можна буде дізнатись про себе багато цікавого.

Якщо вам хтось вкаже на ваші недоліки, не потрібно ображатись. Постарайтеся краще задуматися на тему того, як виправити свої вади. Усім, хто це зробить, Всесвіт допоможе знайти вирішення проблеми.

Якщо ж вас за щось похвалять, то не сприймайте це як лестощі. У період правління Четвірки люди схильні говорити правду, причому без прикрас. Дякуйте людям за добрі слова на свою адресу.

Поки біля керма це число, будь-яка людина може ненароком потрапити під чийсь вплив — поганий чи позитивний. Намагайтеся максимально обережно переймати чужий спосіб життя, наслідувати інших людей.

Щоб уникнути неприємностей, слід об’єктивно оцінювати свої здібності та потенціал. Зберігайте тверезий розум у поводженні з фінансами та взагалі загалом. Не витрачайте багато грошей на марні речі. Помірність – найкращий друг успіху з 6 по 12 число.

Четвірка не любить вади, тому не дайте егоїзму і марнославству вами опанувати. У ці сім днів треба думати про інших людей і не намагатися піднятись, бо ті, хто намагатиметься це зробити, будуть принижені. Скромні особи отримають від долі подарунки.

Щасливим цей період стане для тих, хто розсудливий і стриманий. Четвірка допоможе вам подолати свої погані звички. Вона може зробити так, що багато хто з нас почне бачити віщі сни.

Самозадоволення та гординя — ваші найгірші супутники з 6 по 12 березня. Будьте самокритичні, але не перетворюйте це на самобичування. Не бажайте людям зла та не наживайте нових ворогів. Якщо вам неприємне чиєсь суспільство, не бійтеся сказати про це, але обережно.

Це досить непоганий час для пошуків другої половинки, але не для службових романів. Підходьте до питань пошуку кохання максимально обережно та усвідомлено. Для весілля та переїзду до другої половинки період вкрай сприятливий.

Обов’язково приділіть частину часу дітям. Передайте їм свою мудрість і постарайтеся підняти їм настрій, допомогти в чомусь показати свою любов і батьківське тепло. Число 4 це заохочує.

You cannot copy content of this page