Нумерологічний прогноз на другу половину тижня із 12 по 15 жовтня

Нумерологічний прогноз на тиждень із 12 по 15 жовтня

Грошові дні тижня: 10, 11, 12, 15 жовтня

На що направити основний фокус цього тижня?

Цього тижня рекомендовано приділити час духовності та знанням. Навчання, творчість, накопичення знань, відкриття та знахідки – ось основні прагнення та вектори цього періоду. Тобі конче необхідно розпочати цей тиждень з вивчення, аналізу, накопичення досвіду та усвідомлення свого ступеня духовності.

Тебе можуть переповнювати прагнення творчості (від написання роману до вишивання хрестиком), ідеї (від нового способу забивання цвяха до загадок світобудови). Тому ти налаштована бадьоро, оптимістично та готова до звершень. Будь обережна у справах суто фінансових – у цей час можуть бути обмани та недомовленості.

12 жовтня, четвер

Четвер – день бізнес-вумен! Щоб було простіше увійти в образ, почни день із медитації, налаштувався на хвилю грошей та рішучості.

Сьогодні добре робити великі купівлі та продажі, вкладати великі суми. Зверніть увагу, що сьогодні всі справи мають бути максимально прозорими та зрозумілими. Жодних недомовок і приховування. Ти маєш повністю керувати ситуацією і все про неї знати.

Сьогодні важливо підключати своє вміння розпоряджатися часом та своїми емоціями. Можуть виникати ситуації, що виводять тебе з рівноваги та гармонійного стану, термінові справи, які потрібно вирішити тут і зараз.

Тому грамотний тайм-менеджмент цього четверга буде тобі надійним помічником, а емоційний інтелект і усвідомленість, контроль над своїм станом і емоціями запобігти ряду можливих раптових і необачних рішень.

13 жовтня, п’ятниця

А ось у п’ятницю краще причаїтися і не робити несподіваних вчинків. Сьогодні тебе можуть відвідувати незвичайні ідеї. Не рубай з гарячого і добре обміркуй свої бажання. В ідеалі, якщо ти запишеш усі свої думки, які сьогодні у тебе виникнуть, а рішення про їхню реалізацію приймеш в інший день.

Щоб заспокоїти внутрішню пожежу, вирушай на спокійну прогулянку знайомим маршрутом. Осінній парк допоможе гармонізувати твій стан та подарує розслаблення. А ввечері прийми ванну з сіллю та аромамаслами, включи медитативну спокійну музику, створи обстановку для максимального релаксу.

У цей день Венери не забудь приділити увагу своїй красі та жіночності, відвідай спа-салон, студію краси, масажу. Твоя внутрішня жінка сьогодні як ніколи має бути задоволена, щаслива та умиротворена.

14 жовтня, субота

Настав час подбати про своє тіло і побалувати себе кохану. Сьогодні займися жіночими задоволеннями, а точніше продовжуй. Шопінг чи салон краси точно порадують тебе. Вибирай, що тобі більше хочеться. А може, ти встигнеш одразу все? Дозволь енергії цього дня наповнити тебе.

Сьогодні особливий зв’язок із родом батька, чоловічі енергії виходять на перший план. Направ їх у потрібне конструктивне русло. Якщо надійде робочий дзвінок, підключи усі свої здібності та вміння домовлятися, вести переговори. Якщо знадобиться вирішити якесь важливе ділове питання, з холодним розумом зроби це.

А потім повертайся до своїх жіночих процедур та наповнюйся енергією.

15 жовтня, неділя

Неділя – сильний фінансовий день, сьогодні добре ставити цілі та прописувати шлях до їхнього досягнення.

Почни цей день із медитації, щоб запустити грошову енергію у своє життя. А щоб зміцнити її, обов’язково склади план та закріпи його на видному місці. Наприклад, постав фото списку на екран блокування в телефоні або повісь на стіну, щоб ти не забула про нього і приступила до його виконання.

Будь-які грошові медитації сьогодні мають особливу силу. Намагайся цього дня вирішити якнайбільше фінансових завдань, згодом вони принесуть гарний прибуток, який тебе дуже порадує. Пам’ятай, що гроші це теж енергія і її необхідно розгойдувати, постійно збільшуючи свою фінансову ємність та розбиваючи свої «скляні» стелі.

You cannot copy content of this page