Нумерологічний прогноз з 1 по 5 березня: як розшифрувати знаки долі та не пропустити нові фінансові можливості? Підказки від нумеролога

На що направити основний фокус в період з 1 по 5 березня?

Ваш перший ключ до успіху – постійна творча діяльність.

Другий ключ – реалізм у підході до справ, реальний погляд на речі. Пам’ятайте, що важливо бути практиком, а не мрійником.

Третій ключ – у відмові від егоїзму і навіть егоцентризму, від випинання власного «я». Як кажуть французи: роби свою справу, і нехай інші кажуть що завгодно.

Ну і головний ключ – ваша власна місія, під час якої вам доведеться постійно організовувати з хаосу простір порядку.

1 березня, середа

У перший день весни можуть долати страхи та сумніви. Може навіть з’явиться бажання сховатися від усіх, аби лише не чіпали. розвійте ці емоції у пух і прах! Включіть свою чарівність та привабливість на максимум. І вирушайте отримувати задоволення від цього першого весняного дня!

Однак якщо песимістичні настрої не відступають, а огортають вас цілком і повністю і заважають рухатися вперед, то пройдіть всього три основні кроки: усвідомте свою емоцію і почуття, знайдіть їм місце в середині себе, екологічно проживіть без шкоди для оточуючих і зробіть крок у бік бажаного. Ця чарівна формула допоможе вам діяти сміливо та свідомо.

2 березня, четвер

Апатія вчорашнього дня може спробувати проникнути і сьогодні. Тому почніть день із заряду позитивом. Потіште себе з ранку свіжим соком. Тільки, звісно, не натще, водоспад кислинок організму може не сподобається. Так що зробіть собі повноцінний запаморочливий смачнезний сніданок, щоб зарядитись позитивом на весь день!

Додайте приємне проведення часу чи улюблене заняття: чи то танці, масаж, обід чи вечеря в улюбленому ресторані, спілкування з цікавими людьми, обмін досвідом із колегами, відкриття нових способів розвитку своєї справи, реалізація ідей тощо. А може, ви впровадите три задоволення в день для себе і закріпите цю звичку на щоденній основі для підтримки свого ресурсного стану.

3 березня, п’ятниця

Сьогодні ваша інтуїція дуже чутлива і все сприймає дуже емоційно. Якщо вас хвилює якесь питання, яке все ніяк не вирішується, зробіть медитацію. І після прислухайтеся до себе, ви обов’язково відчуєте найкраще і правильне рішення.

З’єднайтеся зі своїм вищим «я», третім оком, енергетичним центром і прислухайся до внутрішнього голосу. Особливо тонко цей голос чи відповідь відчує твоє тіло, воно ніколи не видає хибних реакцій.

4 березня, субота

Субота. Приємна лінь, як тепла хвиля, накриває з головою і розтікається по всьому єству. Ви можете піддатися їй і насолодитися спокоєм і тишею вдома, тиняючись у теплій піжамі, дивлячись цілий день серіали і попиваючи улюблений напій. Чи варто порушувати це затишшя справами?

Вимкніть всі гаджети, займайтеся тими справами та заняттями, які вас наповнюють, розслаблюють і від яких вм отримуєте справжнє задоволення. Влаштуйте для себе інформаційний детокс, відновіть тим самим свої сили, у тому числі й ментальні, це допоможе вам яскраво феєрично та енергійно увірватися у новий тиждень першого місяця весни.

5 березня, неділя

Неділя – чудовий день для сімейних посиденьок. Сьогодні добре як запрошувати до себе у гості, так і самим відвідувати рідних людей. Важливі справи краще відкласти на інший день, а сьогодні насолодитися спілкуванням із близькими людьми, обмінюючись останніми подіями та сімейним теплом.

Сьогодні дуже потужна сімейна енергія, необхідно вшановувати сімейні традиції, робити практики на прощення батьків, спілкуватися з родом, робити для рідних та близьких подарунки, говорити приємні слова та висловлювати подяку. Все це посилить вас внутрішньо, виростить крила за спиною і сприятиме успішнішому розвитку в соціумі.

You cannot copy content of this page