Нумерологія кохання: як дата народження впливає на наші любовні стосунки у житті

Астрологи розшифрували значення вихідного коду людини, щоб допомогти йому зустріти справжнє кохання та щастя в сімейному житті, а також дізнатися його призначення.

Дата народження — це наш вихідний цифровий код, на його основі астрологи та нумерологи прогнозують долю людини, допомагаючи зрозуміти, яке її справжнє призначення на землі, а також нагадуючи, де шукати щастя та любов. А вона витає у повітрі, точніше, у космосі.

Для того, щоб дізнатися про своє везіння в амурних справах, достатньо зробити математичний підрахунок за датою свого народження, склавши всі дані та звести їх до однозначного значення.

Наприклад, 25 листопада 1978 року. Підсумовуємо всі цифри 2+5+1+1+9+7+8, отримуємо 34, далі 3+4=7. У вас має вийти від 1 до 9, або 11 або 22 – ці дані не зводимо до однозначного значення.

Це і є ваш вихідний життєвий код, який регулює ваше життя та взаємини з людьми, у тому числі у любовних справах. Маючи нумерологічні знання, ви зможете краще зрозуміти, який партнер вам найбільше підходить і що ви можете очікувати натомість.

1 – Одиниця – число пізнання, воно дано вам, щоб ви знайшли індивідуальний шлях розвитку, який приведе вас до звершень.

Коли справа доходить до кохання, то народжені під одиницею схильні до домінування у стосунках. Зазвичай це прямий шлях до токсичного сценарію у коханні, і тільки ви можете балансувати на межі. Насправді, вам просто необхідна поряд людина, яка вас надихатиме, підтримуватиме і навіть обожнюватиме.

2 – Двійка означає, що ваше призначення бути дипломатичним посередником, налагоджуючи світ серед оточуючих, ви здатні вислухати співрозмовника до кінця, проявляючи нескінченне терпіння. Прагнення ідеальним відносинам і конфліктність призводять вас до буденності і рутині.

У любові ви прагнете відповідати тому, як вас уявляють з боку, ви прагнете отримати визнання та схвалення інших, особливо коханої людини. Розслабтеся та будьте собою: нав’язаний ідеальний образ живе лише у вашій голові.

3 – Трійки – дуже творчі та комунікативні особистості, аси у мистецтві спілкуванні з людьми. У всьому ви намагаєтеся знайти гармонію та красу. Навіть будучи інтровертом, ви випромінюєте теплоту та дружелюбність, що, безперечно, як метеликів на вогонь, приваблює яскравих особистостей.

На жаль часто ваші партнери виявляються своєрідними вампірами, такими собі нарцисами, які не цінують вашу світлу і добру душу. Насправді ви будете щасливі з тим, хто надасть вам емоційну підтримку та оточить вас ніжністю та нескінченною турботою.

4 –  Четвірки люблять вибудовувати все навколо, у тому числі стосунки з людьми. Вважаються надійними та чесними, професіоналами у вирішенні найзаплутаніших ситуацій.

У коханні вважають за краще не ризикувати і перевіряють по життю все. Будучи чесними, вимагаєте того ж від тих, з ким поділяєте своє житло. Обдурити вас складно, тому що ви здатні передбачати розвиток ситуації.

Незалежно від того, чоловік ви чи жінка, ви граєте домінуючу роль у відносинах, тому ви схильні брати все у свої руки та встановлювати свої правила.

5 – П’ятірки прогресивні, волелюбні та справедливі. Ви настільки просунуті у своєму мисленні, що дехто вважає вас ексцентричними. Насправді, ви – одна з найжалісніших істот на Землі, а благополуччя інших людей для вас найважливіше на світі.

Коли справа доходить до любові, то ви входите у стосунки та розриваєте їх із властивою вам легкістю. У коханні вам важливий досвід, пізнання незвичайного, є схильність до розігрування драми. Не можна сказати, що ви не здатні перебувати у звичайних відносинах, просто вони вам швидко набридають.

6 – Шістки за своїм характером схильні оточувати всіх турботою, люблять домашній затишок, але не забувають і про особистісне зростання.

У коханні ви поводитеся татко чи матуся, намагаючись перевиховати партнера. Наодинці відчуваєте себе як у вакуумі, тому вам життєво необхідно перебувати у стосунках. Ви будете щасливі, якщо знайдете тиху сімейну гавань із надійною людиною. Без любові у шлюбі ви страждатимете: ви хочете бути поруч тільки з людиною, яку любите, і крапка.

7 – Сімки люблять аналізувати та давати непогані поради. Ви емоційні, але й любите поміркувати та керувати.

У відносинах волієте проводити час разом із супутником, але іноді вам просто необхідно побути на самоті. Прагнення до незалежності, втім, не заважає їм поринути у гарні романтичні стосунки. Для успіху в любовних справах вам доведеться постаратися та розвивати свої комунікативні навички, пам’ятаючи, що партнери люблять вухами.

8 – Вісімки дуже працьовиті, а по життю налаштовані на досягнення кар’єрного зростання. На жаль, чим більше зусиль ви прикладаєте для розвитку своєї професійної сфери, тим більше страждають ваші особисті стосунки.

Навіть знайшовши свою другу половинку — а вона має гідно виглядати на вашому тлі — супутник чи супутниця часто можуть почуватися занедбаними та забутими через те, що ви прагнете заробити якнайбільше грошей.

Ви здатні на щедрість, але схильні думати, що гроші чи статус можуть замінити особисті емоційні зобов’язання. Тому вам необхідний партнер, який контролюватиме та встановлюватиме баланс у відносинах.

9 – Ви — невиправний романтик, коли справа стосується кохання, від неї ви чекаєте на ідеальні стосунки. Ви дуже емоційні, і вам важко справлятися зі своїми емоціями, не говорячи про те, щоб регулювати почуття інших.

Вам необхідно навчитися позбавлятися співзалежних відносин, що вам непросто вдається. Ви так і норовите загрузнути в емоційному болоті невдалих любовних зв’язків, зациклюючись на помилках минулого, проживаючи знову той біль, який вони вам завдали. Пливіть за течією річки під назвою «життя», і тоді у вас є всі шанси знайти свою золоту рибку.

11 – Люди з цим значенням завжди повинні довіряти своїй інтуїції: 11 – кількість ангелів.

Це майстри у спілкуванні, які прагнуть гармонізувати своє оточення та коханих, у тому числі. Для збереження миру в сім’ї готові йти на компроміс, але в союзі з вами не нудьгуєш, у вас чудове почуття гумору. У відносинах цінуєте відданість.

22 – Цих людей відрізняють продуктивність, прагматичність, дисциплінованість та раціональність. Незважаючи на те, що від них не дочекаєшся прояву яскраво виражених почуттів, вони здатні не надавати емоційної підтримки і бути вірними партнерами.

Вони потребують партнера, який надасть їм необхідний простір та незалежність. Надійний супутник, який допоможе втілити всі заповітні мрії.

You cannot copy content of this page