життєві історії
Обираємо чоловіка за датою нapoдження: як визначити, що він той самий

Експерти впевнені, що місяць, в якому народився чоловік може визначити його характер і подальшу долю. Джерело

 • Січень

Січневі чоловіки – особистості великої сили волі, індивідуалісти. Його важко не помітити. Швидко схоплює суть явищ. Надійний, на нього можна покластися. Завжди дає щирі дружні поради.

Нетерплячий. Не вірить у долю, вважає, що життя залежить тільки від нього самого. Прямолінійний, не вміє брехати.

 • Лютий

Лютневий чоловік з сильним характером і чутливий. Швидко думає, і любить вирішувати моментально будь-які питання. Проблеми життя і роботи постійно турбують його.

У нього розвинені уява, сердечність і чутливість. У спілкуванні впертий, в роботі не любить слухати нічиїх порад.

 • Березень

Березневий чоловік наділений приємними манерами. Прекрасно володіє собою, його важко вивести з рівноваги. Прагне до постійного самовдосконалення, має добре розвинений інтелект.

Важко йде на компроміси, не переносить авантюр. Честолюбний, йому не байдужа думка громадськості.

Читайте також: – Я з тобою ніколи не одружуся!

 • Квітень

Такий чоловік доброзичливий, багатослівність для нього не характерна, людина справи. У зрілому віці виділяється ретельністю у всіх справах, з насолодою займається кропіткою роботою.

Чим би він не почав займатися, рано чи пізно краще за всіх буде знати свою справу.

 • Травень

Головне в його характері – швидкість реакції, вміння схоплювати суть справи на льоту. Його жива натура не терпить зволікань у справах.

Добрий до оточуючих, з особливою теплотою відноситься до родичів. Як правило, йому щастить на роботі. Нетерплячість штовхає його до бажання керувати, робити все на свій розсуд.

 • Червень

Чоловік, який народився в червні індивідуаліст. Ігнорує громадську думку. Усвідомлює свою перевагу над оточуючими. Від відчуття власної сили у ньому немає ні краплі злості і заздрості.

Знає, чого хоче і як цього домогтися. Іноді виявляється жертвою власних помилок.

 • Липень

Липневий чоловік спокійний, терплячий, незворушний. Зразковий, уважно стежить за психологічним станом оточуючих.

Розумний та впертий. Витривалий, може домогтися гарних результатів у житті. Ніколи не обділений жіночою увагою.

 • Серпень

Чоловік, який народився у серпні – натура дуже мужня. Хоча частенько дратується через дрібниці. Одягається вишукано. Зразковий чоловік, відмінний сім’янин. Любить дітей і приділяє їм багато уваги. Важко сходиться з людьми, але розлучається просто і не шкодує про це.

 • Вересень

Вересневий чоловік розумний, інтелектуальний, прагне домінувати в суспільстві. Здатний до дипломатичної кар’єри.

В інтелектуальному відношенні перевершить багатьох за умови, що зможе виховати в собі силу характеру і волі. У складних ситуаціях може проявити характер.

 • Жовтень

Жовтневий чоловік володіє величезною душевністю при розвиненому розумі і сильному скептицизмі. Добре розвинені інтуїція та логіка.

Не завжди дипломатичний і гнучкий, його непримиренність доставляє йому багато клопоту. Він міг би досягти більшого, якби визнавав компроміси.

 • Листопад

Листопадовий чоловік дипломатичний, вдумливий, серйозний у справах. Дуже пунктуальний. Найбільше цінує порядність. Має дар ладнати з людьми різних переконань і вікових груп.

Але в суперечці гарячий, йому неодмінно потрібна перемога. Іноді йому хочеться побути на самоті, тоді він стає мовчазним.

 • Грудень

Грудневий чоловік завжди працьовитий. Любить нововведення на виробництві, зміни в особистому житті. Не відкладає в довгий ящик складну роботу.

Те, що інші будуть виконувати тривалий час, йому вдається зробити за кілька днів. З ентузіазмом береться за все, що його цікавить.

facebook