Без рубрики
Обіцяного житла не дочекалися, треба шукати щастя в Польщі: як живе наймолодша мама України

Наймолодша мама України збирається до Польщі, щоб заробити на квартиру

Поки 13-річна Таня Лучишин з однорічною донькою і братом-першокласником переселилася в орендоване житло із кімнатки і кухоньки, де жила в багатодітній родині з мамою і вітчимом. повідомляє politeka.net

Крихітці Діані, доньці семикласниці з Борислава Львівської області Тані, 17 вересня виповнився рік. Відзначати свято в родині не планували — в будній день все зайняті, дядька — школярі, тато і сама мама Таня — на уроках.

«Поки Таня ходить в школу, а коли зроблять розклад для індивідуального навчання — буде займатися вдома. Днем з дитиною сиджу я. Діана вже всюди повзає, увага потрібна. Каже «мама», «тато», «баба», — розповідає мама Тані і бабуся однорічної Діани 32-річна Анна.

Папа, 15-річний Остап (двоюрідний брат Тані, племінник Ганни), у всьому намагається допомагати. Грошей, кажуть, просити не треба — сам приносить.

Ще недавно вся родина жила разом. На 40 квадратних метрах пліч-о-пліч жили Таня з донькою, її мама зі своєю молодшою ​​дочкою Вікою, якій зараз півтора року, чоловіком і ще чотирма синами — без зручностей і особистого простору. Пізніше Таня з’їхала на квартиру в сусідній під’їзд — місця для всіх не вистачає. Зняли кімнату за 500 гривень.

Вечорами Таня включає опалення через похолодання, щоб донька не застудилася, виходить ще тисяча. Плити, холодильника немає, пральної машини теж — готує мама Анна у себе вдома, тут же перуть речі. З Танею живе брат-першокласник Андрій — одна молода мама боїться залишатися.

Таня мріє про свою квартиру, щоб було де жити їй і дитині. Бачить, що зараз нелегке життя, тому вирішила відучитися і виїхати в Польщу заробляти на квартиру. «У мене одна мрія — мати свою окрему квартиру», — каже Таня.

Житло, яке, за словами Анни, обіцяли в міськраді, так і не дали. Навіть ремонт не допомогли зробити. Сім’я живе в аварійному будинку — дах тече, балки прогнили, в підвалі збирається вода, стіна руйнується. Мешканці кажуть: з міськради приїжджали, подивилися, поцокали мовою, та й поїхали.

Про створення сім’ї 13-річна мама не думає — основною метою, за її словами, зараз для неї є навчання і заробляння на свою квартиру.

facebook