Обрушиться грошовий дощ: які знаки зодіаку розбагатіють у травні

Обрушиться грошовий дощ: які знаки зодіаку розбагатіють у травні

Усі ми мріємо про багатство. Щоб гроші можна було витрачати праворуч і ліворуч, не обтяжуючи себе думками про те, як ці гроші заробити.

Козеріг

Козероги не звикли отримувати щось на халяву.  Травень створить всі умови для того, щоб багатство прийшло до Козерогів цілком заслужено та очікувано.

Такі вони, ці Козерога: все має бути розписано до дрібниць, у тому числі й джерела отримання «раптового» прибутку і навіть приблизні часові проміжки, коли цей прибуток має прийти.

Третя декада травня стане часом збору врожаю: найдорожчі клієнти прийдуть саме цієї пори. Козероги, не забудьте підвищити прайс вже зараз, щоб створити всі умови для набуття моря грошей у травні!

Близнюки

Близнюки не так часто мають можливість отримати велику суму грошей, але цього травня все трапиться. Запорукою отримання багатства стане дисциплінованість у роботі, вміння порозумітися з аудиторією та свіжі ідеї!

Не відмовляйтеся від своїх дуже дивних, на перший погляд, думок – саме завдяки нестандартному підходу вам вдасться отримати стільки, скільки ще ніколи не вдавалося!

Овен

Овни завжди готові до того, щоб їхнє життя стало ще багатшим і розкішнішим, тому для них не стане здивуванням травневе багатство, яке буквально звалиться до них на голову немов із небес!

Швидше за все, гроші прийдуть від щедрих спонсорів та інвесторів, тож прошерстіть свої контакти та запропонуйте послуги тим, хто може заплатити за них справді високу ціну. Не завадить і яскрава реклама: нехай усі дізнаються про те, чим ви можете бути корисні для світу і за що вам неодмінно потрібно заплатити!

Риби

Як не дивно, Риби зірвуть великий куш у травні завдяки своїй доброті. Це буде справжньою несподіванкою: той, у кого саме надміру гроші, але потребує простого людського розуміння і співчуття, буде готовий обдарувати вас багатством.

Зірки кажуть, що Риби повинні просто відпустити себе і бути собою: жалісним і розуміючим, а ті, хто приклад це і віддячить – знайдуться. Цілком можливо, до речі, що подяка буде не лише фінансова, а стосунки перейдуть у розряд серйозних, але це вже зовсім інша історія

You cannot copy content of this page