Обряди на багатство та удачу в день Іллі 2 серпня

Обряд на здобуття фінансового благополуччя

В цей день припиняють купання у водоймищах, і порушувати цю традицію не рекомендується. Для того, щоб залучити в життя багатство, потрібно піти до водойми з кількома монетами та вареним пшоном. Крупою пригощають річкових мешканців, а потім кидають монетки у воду, примовляючи:

«Купання завершено, літо проводжаємо, щастя залучаємо. Як на цей день я всіх пригощу, так і щастя в життя залучу. Монетки у воду кидаю, багатство у життя залучаю. Як воду в будинку відкриватиму, так і гроші в будинок залучатиму».

Після цього водойми кланяються і йдуть додому, ні з ким не замовляючи дорогою.

Грошовий обряд на 2 серпня

Гроші не йдуть у нікуди і їх побільшає, якщо в день свята віддати кілька монет на добру справу. Головне, щоб діяння було від щирого серця. Розлучаючись із грошима, про себе вимовляють:

«Три монети віддам, шість тому отримаю. Як я добро безкорисливо роблю і у воду кидаю, так і свої проблеми швидко вирішую».

Віддати можна не лише монети, а й купюри, поклавши їх у будь-яку поштову скриньку. У сучасному світі можна зробити анонімний переклад тому, хто потребує.

Обряд на залучення удачі

Здобути удачу та везіння на весь рік вийде, якщо на Ільїн день підгодувати птахів сирим насінням. Зерна розсипають, примовляючи:

«Як зерен не злічити, так і днів вдалих у моєму житті не перерахувати. Птахів пригощаю, удачу у своє життя залучаю».

Якщо в день проведення обряду почнеться гроза або гримне грім, то успіх не затримається в дорозі.

Обряд залучення удачі в Ільїн день

У будь-якої водойми потрібно промовити:

«Ілля Пророк суворий, та справедливий. По совісті всіх судить: кому удачу дати, кого за нерозумні вчинки покарати. У святого Пророка вибачення за все попрошу, милості в нього знайду».

Біля водойми залишають червону стрічку і будь-яке частування, спечене своїми руками.

You cannot copy content of this page