Одні перепишуть долю, на інших чекає ренесанс і багатство: удача посміхнеться Тельцям, Терезам, Козерогам та Рибам

Чотири знаки Зодіаку будуть найщасливішими у ці дні.

Астрологи розповіли, що підготував знакам Зодіаку гороскоп до 12 травня.

Телець

Ваша кар’єра та амбіції опиняться в центрі уваги, і ви дуже гостро відчуватимете бажання змін. Плутон у найближчі місяці допоможе вам у цьому. Шлях до успіху не завжди прямий, іноді це спіраль. Перегляд ваших застарілих цілей може прокласти шлях до створення фундаменту, що відповідає вашим глибоким цінностям, над чим, безперечно, варто попрацювати.

Терези

Увага переключається на ваші стосунки, можливі доленосні знайомства. Йдеться не лише про романтику, планетарний вплив цього тижня може переписати вашу долю. Будьте готові до зустрічей, які будуть настільки ж глибокими, як і перетворюючими. Люди, які з’являються у вашому житті під час активізації Плутона, – це не просто випадкові зустрічі, вони можуть стати вірними соратниками у вашій подорожі.

Козеріг

Хочете переоцінити своє фінансове становище? Ретроградний Плутон може допомогти. Йдеться не лише про зведення рахунків, а й про переоцінку того, що для вас справжнє багатство. Цей період пов’язаний із стратегічними інвестиціями грошей, часу та енергії. Настав час фінансового зростання, адже маєте шанс розібратися з тим, що негативно впливало на вашу економічну стабільність.

Риби

Чи готові пережити ренесанс? Ретроградна фаза Плутона в особистій зоні означає, що ви готові отримати перлини мудрості, поховані в невирішених проблемах. Ви отримали ключ, щоб відкрити двері, яких ви, можливо, уникали, та закрити всі старі гештальти.

You cannot copy content of this page