Одним – радість, іншим – випробування: що трапиться зі знаками Зодіаку до кінця зими

Астрологи склали гороскоп на лютий для кожного представника зодіакального кола. Яким знакам зодіаку можна чекати на радісні події, а кому – випробування на міцність.

Овен

У лютому 2023 року багато Овнів опиняться в надзвичайно вигідному становищі: особисті інтереси та різноманітні обов’язки можуть збігтися. Головне – встигнути все і ще трохи більше.

Цим людям вогненної стихії не звикати працювати за себе і «за того хлопця», аби лише в добі годин вистачило.

З усіх представників зодіакального кола саме Овнів може обійти святковий клопіт 14 лютого. Та й взагалі носіям цього знаку зодіаку зазвичай не до романтики: ставлять мету і бадьоро до неї біжать, а навколо штабелями складаються ті, хто був наповал вражений їхньою яскравою красою та харизмою. Овнам ні до кого немає діла — вони мають девіз: «Бачу мету, не бачу перешкод».

Телець

У Тельців попереду тривала біла смуга, тому найближчого місяця доведеться викладатися на всі сто.

Потрібно відмовитися від притаманної їм замисленості, що плавно переходить у повільність, і починати працювати.

Лютий 2023 — найсприятливіший період розпочати нову справу, проєкт, щоб результати порадували не лише морально, а й матеріально.

Близнюки

Близнюкам у лютому 2023-го треба робити те, на що довго не наважувалися. Незабаром життя Близнюків стане простішим і цікавішим. Для цього у лютому 2023 року необхідно розпрощатися з усіма сумнівами та страхами.

Останній зимовий місяць буде не найпростішим, але дуже важливим для світлого майбутнього людей, народжених під цим повітряним знаком зодіаку.

Рак

Для більшості Раків наступний місяць може стати своєрідним підготовчим періодом до важливих звершень.

У лютому 2023 року цим представникам водної стихії не варто поспішати. Краще зосередитись на поповненні ресурсів — як фізичних, так і моральних, вони ще знадобляться.

Астрологи радять більше гуляти, проводити час із друзями, адже зовсім скоро стане не до того — події почнуть розвиватися так, що Раки виявляться у їхньому епіцентрі.

Щоб з усього, що насувається, отримати користь, потрібно накопичити певний запас міцності.

Лев

Левам у лютому 2023-го треба рухатися вперед – до нових обріїв. Рух і ще раз рух – і тільки вперед, під таким гаслом пройде лютий 2023 у більшості носіїв знаку зодіаку Лев.

Повільно, але вірно проблеми та перепони залишають життя цих представників стихії Вогню. Значить їм настав час розправити плечі і поступово просуватися до поставлених цілей.

Діва

Серйозних струсів і змін у найближчі кілька місяців у житті Дів не передбачається. Все йде своєю чергою, тому можна приділити час і увагу побудові міцних стосунків, якщо їх ще немає, і поступового поліпшення матеріального становища.

Лютий 2023-го – саме час почати чи менше витрачати, чи більше заробляти.

Терези

Терези, настає час рішучих дій і великих починань! Лютий 2023 подарує цим людям повітряної стихії масу шансів для успішного втілення грандіозних планів та ідей. Головне — не надто сподіватися на оточуючих.

Народжені під цим знаком зодіаку завжди самі кують своє щастя, у лютому ця ситуація не зміниться, тому більше віри у себе — і тоді все у вас вийде.

Скорпіон

У лютому 2023 року Скорпіонам варто трохи сповільнитись та приділити увагу близьким людям, домашнім справам. Як то кажуть, усіх грошей не заробиш!

До речі, ці представники стихії Води можуть розраховувати, що частину цих незароблених грошей їм просто подарують — на свято або за гарні очі.

Стрілець

Лютий для Стрільців буквально відкриє рік, можливо, з дуже несподіваного боку. Можливо, не всі з подій, що відбувалися, були загадані біля новорічної ялинки під бій курантів, зате вже тепер нудьгувати не доведеться.

Астрологи рекомендують цим представникам стихії Вогню провести найближчі чотири тижні так, щоб у місяці 2023-го, що залишилися, викликати у друзів подив і захоплення розповідями про цей час.

З березня життя буде набагато розміренішим.

Козеріг

Козероги знову будуть зосереджені на матеріальному успіху. У лютому 2023 року тема грошей та розширення професійних можливостей опиниться на чільному місці у цих представників стихії Землі.

Водолій

У багатьох Водоліїв лютий 2023 року пройде на продуктивній та успішній хвилі. Зараз саме час взяти ініціативу у власні руки, спілкуватися, вирішувати важливі питання та робити сміливі кроки до поставленої мети.

Зірки благоволять цим представникам стихії Повітря, так що настав час реалізувати давно задумане і взагалі робити рішучі кроки на шляху до мрій.

Риби

Народженим під знаком зодіаку Риби у лютому 2023 року варто пам’ятати: останній місяць зими не підходить для будь-яких ривків. Його потрібно постаратися провести розмірено та спокійно.

Це час, коли слід дбати про здоров’я. Можна взяти невелику перерву на відпочинок, в іншому випадку є ризик заробити головний біль від кількості несподіваних завдань.

You cannot copy content of this page