Оксана була неприємно здивована і такого повороту подій не очікувала, думала, що Іван порядний чоловік. Вона жінка горда і самодостатня і тому тут же перевела йому половину грошей і висновки з цієї ситуації зробила…

Нещодавно ходила в гості до своєї подруги на чай з тортиком, приводом був її найближчий від’їзд до Туреччини. І вона вирішила на цьому наголосити, а також попросила мене приходити годувати кота і доглянути за квартирою.

За розмовою я запитала, з ким вона летить на відпочинок і Оксана розповіла , що в Туреччину її запросив колега по роботі. Вони один одному симпатизують, фліртують, але між ними нічого поки немає.

У надії розвинути відносини, Іван запросив її з’їздити у відпустку разом, сказав що він оплатить їм путівку в Туреччину за системою «все включено» на 10 днів і щоб вона ні про що не турбувалася.

Оксана полетіла на відпочинок, на ватсап мені регулярно відправляла фотографії зі своєї відпустки. Поділилася враженнями, що готель класний, годують добре, погода чудова і їй все подобається.

Я поцікавилася як складаються стосунки з її кавалером, вона відповіла:

– Ти знаєш я зрозуміла, що нічого у нас з ним не вийде, ми можемо бути з ним тільки друзями.

Я її підтримала і сказала, щоб вона не сумувала, так буває. І ось подруга повернулася з відпустки з гарною засмагою та чудовим настроєм, а через кілька днів вона мені зателефонувала і поскаржилася.

Через пару днів, як вони повернулися з Туреччини їй на ватсап Іван, з яким вона літала відправив фото своєї банківської картки та фото чека за оплачену путівку і попросив повернути йому половину грошей.

Оксана була неприємно здивована і такого повороту подій не очікувала, думала, що Іван порядний чоловік.

Вона жінка горда і самодостатня і тому тут же перевела йому половину за путівку і висновки з цієї ситуації зробила, що якщо ти ще не перебуваєш в близьких відносинах з людиною, то і їхати за її рахунок не треба.

Вийшло, що Іван не отримав від неї того, що хотів – любові і ласки, але ж вона і не повинна йому була, їхала на запрошенням.

Ось така то у когось буває любов…

Передрук без посилання на hot-news – заборонений!

Фото ілюстративне – siewie

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page