Breaking News
Невідомо, скільки б продовжувався такий стан, але Алла одержала запрошення до нотаріуса. І дізналася, що і дачу, і «Волгу», що залишилася після батька, і всі сімейні цінності мати заповіла Вадиму. Документ був написаний того дня, коли Алла пішла до Олега. Відтак знайшла товсту пачку листів Вадима
Тишу в кабінеті перервав сигнал на мобільному телефоні чоловіка, що лежав на столі. Оксана не мала звички «ритися» в його телефоні, бо завжди довіряла коханому. Однак вирішила глянути, може, там щось термінове. Побачене і прочитане остаточно збило з пантелику: «Я все підготувала. Думаю, вона не здогадається. Вечір має бути незабутнім». І відправник – «Ланочка».
У неділю вранці на Таниному подвір’ї на все село вигравали музики. А дівчину під гіркі весільні пісні вдягали у вельон. Мати радісно благословила доньку, хоч не розуміла, чого дитина така зажурена, куди подівся її дзвінкий сміх. Хоч би не заслабла? А коли у двір під весільний марш зайшли гості молодого, всі замовкли
Йде втомлена жінка з роботи, тягне важкі сумки, по дорозі заскочивши в магазин. «Що ж, – питаю, – так надриватися? Невже допомогти нікому?» «Та є кому, – відповідає. – Два сини вдома. Одному – двадцять сім років, іншому – тридцять один рік. Вперлися в свої комп’ютери, ніяк не витягнути. Зараз прийду, почнуть по пакетах лазити, хапати на ходу. Хоч би одружилися чи що? Все легше було б»
Іра мовчки розігрівала вечерю. Мовчазну тишину порушило сповіщення в її мобільному. На екрані висвітився невідомий номер. Відкрила повідомлення і застигла на місці. Це були світлини
Життєві історії
Оксана була неприємно здивована і такого повороту подій не очікувала, думала, що Іван порядний чоловік. Вона жінка горда і самодостатня і тому тут же перевела йому половину грошей і висновки з цієї ситуації зробила…

Нещодавно ходила в гості до своєї подруги на чай з тортиком, приводом був її найближчий від’їзд до Туреччини. І вона вирішила на цьому наголосити, а також попросила мене приходити годувати кота і доглянути за квартирою.

За розмовою я запитала, з ким вона летить на відпочинок і Оксана розповіла , що в Туреччину її запросив колега по роботі. Вони один одному симпатизують, фліртують, але між ними нічого поки немає.

У надії розвинути відносини, Іван запросив її з’їздити у відпустку разом, сказав що він оплатить їм путівку в Туреччину за системою «все включено» на 10 днів і щоб вона ні про що не турбувалася.

Оксана полетіла на відпочинок, на ватсап мені регулярно відправляла фотографії зі своєї відпустки. Поділилася враженнями, що готель класний, годують добре, погода чудова і їй все подобається.

Я поцікавилася як складаються стосунки з її кавалером, вона відповіла:

– Ти знаєш я зрозуміла, що нічого у нас з ним не вийде, ми можемо бути з ним тільки друзями.

Я її підтримала і сказала, щоб вона не сумувала, так буває. І ось подруга повернулася з відпустки з гарною засмагою та чудовим настроєм, а через кілька днів вона мені зателефонувала і поскаржилася.

Через пару днів, як вони повернулися з Туреччини їй на ватсап Іван, з яким вона літала відправив фото своєї банківської картки та фото чека за оплачену путівку і попросив повернути йому половину грошей.

Оксана була неприємно здивована і такого повороту подій не очікувала, думала, що Іван порядний чоловік.

Вона жінка горда і самодостатня і тому тут же перевела йому половину за путівку і висновки з цієї ситуації зробила, що якщо ти ще не перебуваєш в близьких відносинах з людиною, то і їхати за її рахунок не треба.

Вийшло, що Іван не отримав від неї того, що хотів – любові і ласки, але ж вона і не повинна йому була, їхала на запрошенням.

Ось така то у когось буває любов…

Передрук без посилання на hot-news – заборонений!

Фото ілюстративне – siewie

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook