Без рубрики
Ось, що відбувається з тілом, якщо з’їдати 2 банани на день протягом місяця

На сьогоднішній день банани сильно недооцінені людьми, тому що на ринку постійно з’являються нові екзотичні фрукти. Але заперечувати той факт, що банан дуже смачний і корисний фрукт для нашого організму, ніяк не можна.

Вони насичені поживними речовинами, вітамінами, клітковиною і натуральним цукром, включаючи сахарозу і фруктозу. Це є причиною того, чому вживаючи їх, Ви зможете триматися подалі від лікарів.

Банани — найбільш споживані фрукти в Америці. Американці щороку їдять більше бананів, ніж яблук і апельсинів разом узятих. Коли Ви купуєте банани, спочатку вони зеленувато-жовтого кольору, без будь-яких плям, але потім починають дозрівати і з’являються коричневі плями.

Плями ростуть все більше і більше, поки весь банан не стає коричневим. Люди думають, що, коли це відбувається, це означає, що банан згнив.

Тим не менш, це насправді означає, що банан дозріває і містить велику кількість TNF (чинник некрозу пухлини), з речовиною проти раку.

Крім того, банани мають інші переваги для здоров’я, в тому числі:

Печія — споживаючи всього один банан, Ви зможете полегшити і зменшити симптоми печії і кислотного рефлюксу, завдяки його анти-кислотним властивостям.

Кров’яний тиск — Банани знижують кров’яний тиск і можуть запобігти інсульту або серцевого нападу, завдяки низькому рівню натрію і високому рівню калію.

Енергія — 1-2 банана перед тренуванням дадуть Вам достатню кількість енергії протягом години тренування або більше.

Анемія — Забезпечує оргнізм дієтичним залізом, яке викликає вироблення червоних кров’яних тіл і гемоглобіну.

Виразки — Наявність виразкової хвороби шлунка означає, що багато продуктів заборонені для вас. Банани повністю безпечні в цьому випадку. Їх гладка і м’яка текстура захищає шлунок від агресивних кислот і подразнень.

Депресія — Високий рівень триптофану, який наш організм перетворює в серотонін, допомагає боротися з депресією. Серотонін є нейромедіатором мозку, який дає людям розслабленість і відчуття щастя. Це означає, що банани можуть змусити людей відчувати себе краще і перемогти в боротьбі з депресією.

Запор — Банани мають достатню кількість клітковини для поліпшення травлення і допоможуть полегшити запор.

Нервозність або ПМС — якщо ви примхливі або неспокійні — з’їжте банан. Він нормалізує рівень цукру в крові, а вітамін B заспокоїть нервову систему і забезпечує розслаблення, покращуючи ваш настрій.

Контроль температури — Банан може знизити температуру тіла, якщо у вас є лихоманка або просто охолодити вас в спекотний день.

Джерело

facebook