Життєві історії
Ось тоді ми і зробили велику помилку: замість того, щоб послати його під три чорти, ми почали за нього змагатися. Я намагалася виглядати інакше: змінила одяг і зачіску. Те, що повинно бути любов’ю і гармонією стало змаганням, і призом виявився чоловік

Якщо не хочете залишитися і без чоловіка і без подруги не робіть, так як зробила я.

Все почалося з невинного флірту. У нас в офісі з’явився новий співробітник: красивий і веселий. Про такого кажуть «душа компанії». Я на той момент вже розлучилася зі своїм хлопцем. Ми почали спілкуватися з ним. Потім я помітила, що моя найкраща подруга теж поклала око на новенького. Вирішивши розставити всі крапки над «і» я запитала у неї, які вона має плани на цього чоловіка. Але подруга відповіла, що він її цікавить лише як друг. Заспокоївшись, я почала зустрічатися зі своїм колегою. Ми проводили разом вечори і ночі. Але з’їжджатися не поспішали.

Під час посиденьок з подругою я дізналася, що у неї теж роман. Тільки ось хто щасливчик мені дізнатися так і не вдалося.

Коли настав день народження мого обранця, я вирішила зробити йому сюрприз. Рано вранці прийшла до нього і постукала в двері. Мені хотілося першою особисто його привітати. Але я запізнилася, тому що двері мені відкрила моя подруга. Ось тоді-то я все і зрозуміла. І чому ми не живемо разом і хто коханець моєї подруги. Я не знала, як бути в такій ситуації і просто пішла.

Ми зустрілися всі разом в офісі. «Душа компанії» запропонував нам все поговорити спокійно без сцен. Виявилося, що йому подобаємося ми обидві і обрати одну йому дуже складно. Ось тоді ми і зробили велику помилку: замість того, щоб послати його під три чорти, ми почали за нього змагатися. Я намагалася виглядати інакше: змінила одяг і зачіску. Те, що повинно бути любов’ю і гармонією стало змаганням, і призом виявився чоловік. Щоночі, коли він був не зі мною, я переживала, що він проводить час з нею. Коли ж ми ночували разом, я раділа і відчувала себе переможницею.

Я і не помітила, як в гонитві за перемогою втратила себе.

Через півроку цього бруду чоловік пішов до секретаря нашого офісу. Він втомився бути втішним призом і знайшов собі новий об’єкт обожнювання. Тільки тоді я зрозуміла, що не так вже сильно і люблю його і, навпаки, коли він пішов мені стало легше дихати. Ось тільки прикро і порожньо стало, що через нього я втратила кращу подругу.

Тепер кожен день я бачу її на роботі, але підійти і поговорити мені не дозволяє гордість і сором.

Не знаю, як дивитися їй в очі. Але знаю те, що дуже і дуже хочу повернути колишні відносини.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page