Шоу-бизнес
Ось це красунчик: Олена Кравець з “Квартал 95” показала коханого чоловіка

Нещодавно зірка студії “Квартал 95” і засновниця “Жіночого Кварталу” Олена Кравець нapoдила двійню: дівчинку і хлопчика.

Після радісної новини багато хто і почали цікавитися чоловіком знаменитості – Сергієм. Джерело

Варто зазначити, що чоловік рідкісний гість на світських тусовках і спільних кадрів у зіркової пари не дуже багато.

Разом парочка вже більше 10 років, а ось стосунки приховують за сімома замками. Історія кохання Олени та Сергія Кравців почалася ще з університету і КВН.

Довгий час вони просто дружили, однак незабаром між ними закрутився роман: “Одного разу я помітила, що Сергій вже кілька днів не з’являвся на репетиціях. Мабуть, зaxворів. Мобільних тоді не було, домашнього телефону у нього теж не було.

Стоячи на зупинці, я довго вагалася, а потім сіла в тролейбус і поїхала не до себе додому, а до нього. Двері відчинила його мама, Наталія Михайлівна”, – поділилася спогадами Олена, – “Оленка, проходь!” Я зайшла, озирнулася і зрозуміла, що в цьому будинку буду жити, – немов задзвенів внутрішній дзвіночок”.

Читайте також: Тіна Кароль порадувала шанувальників новими фото у весняному образі

У 2003 році у пари з’явилася перша дитина – дочка Маша. Коли Сергій і Олена переїхали в Київ з Кривого Рогу, їх життя різко змінилося в кращу сторону.

Як виявилося, люблячий чоловік – один з креативних авторів студії “Квартал 95”. Ось уже кілька років Сергій Кравець активно займається автоперегонами і навіть бере участь у міжнародних змаганнях, виборюючи призові місця.

“Моя сім’я не намагається мене відговорити від мого захоплення. Це моє хобі, і вони це розуміють. Навпаки, вони мене підтримують і навіть приїжджають вболівати.

Мою дружину Олену Кравець я намагався долучити до гонок, щоб вона пройшла курс контр-аварійного водіння”, – зізнається Сергій.

facebook