Особливі молитви, які читають в свято Медового Спасу

1

Владико Господи святий, y вишніх живеш і всевидячим Твоїм оком споглядаєш на всі творіння!

Тобі прихиляється душі і тіла, тобі молимося, Святе святих, простягни руку Твою невидиму і благослови всіх нас, і прости нам всяке прогрішення вільне й мимовільне, словом чи ділом скоєне.

Даруй нам, Господи, розчулення, даруй сльози змирення душі на очищення від багатьох гріхів наших, даруй волю Твою милість світові Твоєму і нам, негідним рабом Твоїм, бо благословенне і прославлене є ім’я Твоє нині, і повсякчас, і на віки віків.

Амінь.

2

З висоти зійшов Ти, милосердний, благоволив перебувати три дні в землі, щоб нас звільнити від пристрастей, – життя і воскресіння наше, Господи, слава Тобі!

Повставши з землі, і Адама воскресив, і Єва радіє про твоє воскресіння, і межі світу торжествують про твоє повстання з землі, многомилостивий.

Спаси, Господи, людей Твоїх і благослови спадщина твоя, перемоги православним християнам над чужими даруючи і хрестом твоїм зберігаючи Твій народ.

З небес милостиво дивлячись, жебраків приймаючи, відвідай нас, знемоглих від гріхів, владика Всемилостивий: за молитвами Богородиці даруй душам нашим велику милість.

Стражданнями святих, які вони за тебе зазнали, умилостився, Господи, і всі наші недуги зціли, тобі, чоловіколюбець, молимося.

Сім стовпів Премудрості Божої і сім світильників яскравих Божественного світла, Маккавеї премудрі, перш мучеників найбільші мученики!

З ними Бога всього світу моліть про порятунок шанують вас. Амінь.

You cannot copy content of this page