Останній акорд року: прогноз Таро на грудень 2023 року для всіх знаків зодіаку

Останній акорд року: прогноз Таро на грудень 2023 року для всіх знаків зодіаку

З наближенням грудня ми вступаємо до заключного акорду року, і Таро розкриває свої карти, щоб висвітлити шлях кожному знаку зодіаку. Вважається, що ця мудра практика може пролити світло на те, що чекає на нас попереду. Давайте у статті заглянемо у туманне майбутнє, щоб дізнатися, що приготували для нас зірки.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Карта Таро: Страх (5 мечів)

Грудень принесе Овнам деяку тривожність, але це можна подолати. Залишіть сумніви позаду та знайдіть внутрішній спокій через спорт та активні заняття. Переконайтеся, що ваша енергія протікає в потрібному руслі.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Карта Таро: Верховна Жриця (Старший Аркан)

Для Тельцов настає період спостереження та прийняття життєвих дарів. Беріть все, що життя пропонує, і насолоджуйтесь цими моментами з вдячністю. Слухайте свою інтуїцію – вона покаже правильний шлях.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Карта Таро: Лицар Чаш

У грудні час для яскравого прояву себе. Використовуйте свою харизму та чарівність, ділитесь ідеями з оточуючими. Можливо цікаве знайомство, яке принесе радість.

Рак (22 червня – 22 липня)

Карта Таро: 10 жезлів

Раки, вам важливо бути щирими з собою та оточуючими. Висловлюйте почуття, але з акуратністю. Згадайте свої мрії і приділіть собі час для невеликих радостей.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Карта Таро: Королева Чаш

Лев має чуттєвий місяць з підтримкою близьких. Вкладіть час у творчість та саморозвиток. Психологічна допомога може стати цінним ресурсом зростання.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Карта Таро: Праця (3 дисків)

Для Дів буде період інтенсивної роботи як професійної, так і особистої. Тримайте баланс, рухайтеся поступово і не забувайте про свої бажання.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Карта Таро: Багатство (10 дисків)

Фінансові питання можуть хвилювати Терезів. Будьте обережні у витратах і не панікуйте. Цей час також підходить для звернення до психологічної допомоги.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Карта Таро: Маг (Старший Аркан)

У Скорпіонів настає час змін. Дайте відповідь собі на важливі питання, і нові горизонти відкриються. Можливі зміни у кар’єрі та розвиток особистості через освіту.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Карта Таро: Щастя

Стрільці, ваш місяць обіцяє яскраві моменти та можливості. Прийміть усі дари життя з вдячністю, будьте відкриті до нових знайомств та успіхів.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Карта Таро: Заборона (5 жезлів)

Козерога чекає складний місяць. Не бійтеся труднощів – вони стануть двигуном для вашого розвитку. Шукайте альтернативи та натхнення у суперництві.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Карта Таро: Рівнавага (Старший Аркан)

Для Водоліїв прийдуть важливі рішення. Будьте впевнені у собі і справедливі у своїх діях. Цей час також може ознаменувати зміни у відносинах.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Карта Таро: Принц мечів

Риби, ви повинні прийняти багато інформації. Будьте обережними, не будуйте повітряні замки. Перевіряйте факти та уникайте припущень для успішного проходження місяця.

You cannot copy content of this page