Остання супер подія вересня: які сюрпризи готує 29 вересня 2023

Осінній супермісяць стане особливою подією в житті кожної людини. Проте представникам деяких знаків зодіаку варто виявляти обережність у вказаний день.

Жителям Землі 29 вересня вийде остання можливість у 2023 році насолодитися супермісяцем – подією, коли повний диск супутника Землі максимально наближений до планети. Дане явище приваблює як ефектністю і красою, а й містичним змістом.

З давніх-давен люди надавали великого значення переміщенню небесних об’єктів. Особливу увагу звертали на рух головного нічного світила. Вважається, що супермісяць – особливий час, оскільки в даний момент вивільняється потужний потік енергії, спрямований як на творення, так і на руйнування.

Чому повний місяць у вересні називають Урожайним Місяцем

У багатьох культурах нічне світило пов’язували з певними божествами, які впливають на все живе. Ще в незапам’ятні часи люди помітили, що від Місяця залежать припливи та відливи в океані, пориви вітру та деякі інші погодні явища.

Існує версія, що супутник Землі впливає на врожай не менше, ніж Сонце. Ще в далекому минулому з’явилися місячні календарі, з яких давні агрономи передбачали вдалі дні для посадки насіння. Фазами Місяця керувалися і при збиранні дозрілих плодів.

Традиція називати повного місяця з’явилася в американських індіанців. Пильну увагу місцеві жителі звертали на повний місяць, наближений до осіннього рівнодення, щорічно випадає на 23 вересня. На відміну від фіксованої дати сонячного явища, місячний цикл нестабільний, тому день, коли над горизонтом сходить повний сріблястий диск, постійно змінюється. Ця подія найчастіше відбувається у вересні, але раз на три-п’ять років випадає на жовтень. Якщо в цю фазу нічне світило входить у перший місяць осені, то подію називають Урожайним Місяцем.

Коли Урожайний Місяць у 2023 році

2023-го спостерігачі зможуть побачити Урожайну повню під завісу першого осіннього місяця — 29 вересня.

Підняти голову до небес та поглянути на ідеально круглий диск справді варто. По-перше, у цей період Місяць буде вражати своїми розмірами. Через максимальне наближення до поверхні Землі головний нічний об’єкт здаватиметься неймовірно яскравим і великим.

По-друге, Місяць у вказаний день набуде незвичайного відтінку. У різних регіонах забарвлення може змінюватися від золотистого до помаранчевого і червоного.

У деяких переказах світило червоного кольору називають Кривавим Місяцем. Однак нічого містичного і страшного у подібній зміні немає. Усе пояснюється з допомогою фізики. Промені, що походять від Сонця, переломлюються в атмосфері планети і розсіюються з різною інтенсивністю. Найбільш стійкими до змін виявляються відтінки червоного. Тому спостерігачам із Землі здається, що супутник набуває чарівного забарвлення.

У чому особливість Урожайного Місяця 29 вересня 2023

Астрологи впевнені, що повний місяць 29 вересня буде не зовсім звичайним, оскільки супутник не лише наблизиться до планети, а й переміститься в сузір’я Овна. Цей знак зодіаку відрізняється вогненним потенціалом, тому, коли нічне світило переходить у цю точку небосхилу, у житті людей можуть виникати серйозні суперечки та розбіжності.

“Насправді Місяць цього разу справді трохи вогненний. Він у нас зійде в Овні, а це завжди дуже емоційний, запальний та цілеспрямований знак зодіаку», – прокоментувала езотерик.

У цей день слід ретельно продумувати кожне рішення. Це допоможе убезпечити себе від неприємних наслідків.

You cannot copy content of this page