Овнам буде знак, Дівам – загадка, а Терези всіх переграють: для знаків Зодіаку настав час важливих подій

20 лютого 2023 року відбулася важлива астрологічна подія, яка може вплинути на кожного жителя нашої планети. У цей день Венера перейшла в найнесприятливіший для себе знак Овна, де перебуватиме до 15 березня.

Цей перехід може негативно вплинути на стан багатьох знаків Зодіаку. У людей спостерігатиметься схильність до злості, конфліктів, прийняття несподіваних рішень та бажання різко змінити своє життя.

Астрологи радять бути в цей період гранично обережними та готовими до будь-яких труднощів.

ОВЕН.

Овнам необхідно запастись оптимізмом і терпінням, тому що на них Венера може відігратися по повній силі. У справах слід бути гранично уважними та сконцентрованими на головному, також важливо звертати увагу на знаки, які цими днями може подавати Всесвіт, і намагатися уникати будь-яких провокацій.

ТЕЛЕЦЬ.

Представникам цього знаку рекомендується провести небезпечний період вдома та не вирушати у далеку поїздку чи подорож. Дорога може виявитися для вас несприятливою.

Постарайтеся зосередитись на якомусь спокійному та звичному занятті, не панікуйте, якщо доведеться зіткнутися з якимись труднощами, дійте спокійно та впевнено.

БЛИЗНЮКИ. Комунікабельним та активним Близнюкам у цей період рекомендується зменшити спілкування, особливо з малознайомими людьми.

Не слід реагувати на провокації та випади у свій бік, а також брати на себе відповідальність за інших людей. Займіться саморозвитком чи творчістю – це допоможе легше перенести складний період.

РАК. Ракам у період переходу Венери на знак Овна слід міцніше триматися за сім’ю і не відмовлятися від підтримки близьких людей.

Саме вона допоможе пережити складний період, якщо ви втратите контроль за своїми емоціями, занурившись у вир страхів, розпачу та переживань.

ЛЕВ. Левів у цей небезпечний період можуть наздогнати зачіпки за минуле. Не виключена поява у вашому оточенні неприємних людей із минулого життя.

Зустрівшись з такими, необхідно вчасно взяти себе в руки та постаратися контролювати ситуацію. Витримка та впевненість у собі допоможуть швидко впоратися з будь-якими проблемами.

ДІВИ. Раціональність та вміння абстрагуватися від неприємностей допоможе Дівам уникнути серйозних проблем наприкінці зими.

Венера спробує вплинути на представників цього знаку, підкинувши їм кілька суперечливих і неоднозначних ситуацій. Розслабтеся та прийміть їх з іронією.

ТЕРЕЗИ. Венера в Овні наполегливо посилатиме Терезам все нові і нові випробування, які обіцяють зміни в житті. Не варто активно чинити опір їм — вони можуть виявитися для вас сприятливими.

Намагайтеся бути відкритішими до всього нового і впевненими у своїх силах.

СКОРПІОН. У Скорпіона наприкінці зими можуть виникнути проблеми у стосунках, хоч ви і не захочете цього визнати. Зірки рекомендують проявити розсудливість і не наполягати на своїй гордині.

СТРІЛЕЦЬ. Енергійним і запальним Стрільцям знадобиться розважливість та обачність, щоб пережити цей непростий період.

Не загострюйте стосунки з оточуючими людьми, не провокуйте їх на негатив та не робіть того, про що згодом доведеться пошкодувати.

КОЗЕРІГ. Козерогам у період переходу Венери на знак Овна слід вести звичний спосіб життя та відмовитися від будь-яких змін.

У цей період вам не можна розпочинати нові проєкти, ставити перед собою нові завдання, займатися пошуком роботи, ремонтом чи переїздом – все це може призвести до серйозних проблем.

ВОДОЛІЙ. Водоліям у цей період рекомендується зайнятися творчістю і намагатися отримувати лише позитивні емоції.

Відмовтеся від спілкування з негативними людьми, не займайтеся справами, які для вас тягар. Це допоможе легко пережити цей період та не створити для себе додаткові проблеми.

РИБИ. Представники цього знаку наприкінці лютого зазнають занепаду сил і нестачі енергії навіть для найпростіших повсякденних справ.

Доведеться просто якийсь час плисти за течією, не втрачаючи пильності та обережності.

You cannot copy content of this page