Овнам і Ракам доведеться зважити всі «за» і «проти», навколо Близнюків та Дів закиплять пристрасті, а Рибам гроші самі впадуть до рук

І у фінансах, і у коханні цього дня хороша формула: головне – зберегти, а не примножити. День схиляє до консерватизму та сприяє бізнесу та дипломатії. Повний гороскоп на 13 червня.

ОВЕН. Завтра у Овнів день рішучої обережності. Зірки наполегливо радять Овнам приймати всі важливі рішення, лише зваживши всі «за» та «проти». Тільки в цьому випадку ризик помилитися у важливих справах близький до нуля. Цілий день Овнам доведеться балансувати десь на межі обережності та рішучості, щоб хоч якось просунутися у справах. Тактика цілком розумна і може дати грошові дивіденди, особливо тим, хто займається своїм бізнесом. У справах любовних зірки не радять Овнам чекати з моря погоди: їхнє щастя – у їхніх руках!

ТЕЛЕЦЬ. Тельцям варто упокоритися і поберегти енергію та нерви – все одно від їхніх дій завтра не залежить практично нічого. Навіть при всьому бажанні їм не вистачить сил розібратися з усіма справами і на роботі, і вдома! Зірки рекомендують відкласти всі важливі речі на потім та уникати будь-яких відповідальних рішень. Не найкращий день буде й у романтичному плані. Зірки пропонують їм відпочити від переживань та переключити свою увагу на ті сфери життя, де їх немає.

БЛИЗНЮКИ. Завтра Близнюкам варто спробувати якось урізноманітнити свої робочі будні, внісши в них свіжий струмінь. Інакше їх продуктивність дорівнюватиме нулю! Не можна сказати, що день пройде даремно, але все, що відбувається, вганятиме Близнюків в тугу. А ось у особистих і любовних стосунках завтра Близнюки матимуть бунтарський настрій: сімейним Близнюкам зірки радять відкласти всі інтрижки на стороні. Інакше напруження пристрастей та гострота відчуттів їм забезпечені!

РАК. Завтра Ракам у справах, та й не лише у них, не варто експериментувати. Секрет успіху Раків у цей день – йти перевіреними та консервативними шляхами. Якщо десь Раки й зароблять свій шматок хліба з олією на майбутнє, то лише у творчих професіях. У особистих і любовних стосунках для Раків настав час виміряти свої стосунки лінійкою: зважити всі проти і за. Це дасть відповідь на багато питань!

ЛЕВ. Завтра – день, коли Левам не слід братися за ризиковані справи: успіх може від них відвернутися і надовго. Якщо чим і можна в цей день займатися, розраховуючи на успіх, то це старими проектами та й то бажано не великими. Левам слід приготуватися до того, що оточуючі їх повчатимуть. Найгірше тут – Леви не лише почують іронію на свою адресу, а й можуть зазнати безжальної критики. А тому Левам завтра у спірних питаннях краще тримати свою думку при собі.

ДІВА. День схилятиме брати ініціативу до своїх рук, проте в результаті Діви будуть у дисонансі з оточуючими. Оточуючих лякатиме в Дівах стрімкість, натиск і «революційні» замашки. Роздратування почне перетворюватися на агресію, в результаті конфлікт буде неминучим. Щоб не виявитися крайніми, Дівам варто стримати свій запал, намагатися не виділятися і бути як усі. У справах сердечних, навіть якщо у Дів виникнуть розбіжності з коханою людиною, не варто зациклюватися на цьому.

ТЕРЕЗИ. Терезів завтра чекає успіх і легкі гроші, але тільки в дуже делікатних сферах. Вони виявлять дипломатичні здібності у вирішенні найбільш делікатних і конфліктних ситуацій де б вони не виникали. Роль “рішайла” Терези зіграють блискуче на будь-якому майданчику і за будь-якої конфігурації. Завтра ситуація у справах сердечних може поставити Терезів перед вибором, і зробити цей вибір їм буде дуже нелегко! Можливо, Терезам доведеться вибирати серед кандидатів на свою руку і серце або ж вирішити, з ким піти на побачення.

СКОРПІОН. Не виключено, що завтра в Скорпіонах раптом прокинеться справжній чиновник! Їм захочеться все впорядкувати і розкласти по поличках, що скоріше піде на користь, ніж на шкоду. Принаймні, буде шанс розібратися з усією накопиченою рутиною і розв’язати собі руки. Зірки переконливо не рекомендують Скорпіонам у цей день жбурлятися грошима, навіть якщо це буде романтичний подарунок.

СТРІЛЕЦЬ. Завтра Стрільця чекає справді щасливий і спокійний день, коли можна нікуди не поспішати, – справи йдуть своєю чергою, не вимагаючи суєти. Зірки радять Стрільцям витратити цей день на себе залежно від власної фантазії. Якщо ж роботи не уникнути, то Стрільцям не варто працювати до сьомого поту. Робота не вовк, і в ліс не втече. Фітнес на сніданок, шопінг на обід та розслаблююча ванна на вечерю – найкращий варіант.

КОЗЕРІГ. Якщо завтра Козероги частіше прислухатимуться до порад, це їм піде лише користь. Чужі ідеї здатні вберегти від помилок і навіть наштовхнути на цінну думку. Одноосібні, спонтанні, непродумані рішення та вчинки цього дня заведуть Козерогів тільки у трясовину проблем. Завтра Козерогам, до речі, буде дуже корисно отримати пораду з боку щодо свого особистого життя.

ВОДОЛІЙ. Водолії завтра можуть провести день для себе з найбільшою користю, якщо всі свої проблеми вирішуватимуть без зайвих емоцій. Якісь справи, які Водолії не змогли вирішити з наскоку, завтра почнуть просуватися вперед завдяки спокійному та вдумливому підходу. У романтичних стосунках завтра Водоліям може здатися все, що завгодно, і це зіпсує настрій. Однак зірки радять їм не робити поспішних висновків!

РИБИ. У чому завтра на Риб чекає успіх і явна удача? Відповідь зірок однозначна – у фінансових справах. День схиляє їх до розумних, консервативних рішень у цій галузі, націлених на максимальний прибуток та мінімальний ризик. Будь-які авантюрні проєкти, на зразок вкладення грошей у невідомий банк, Риби відразу ж відкинуть. А тим, хто займається бізнесом чи торгівлею гроші самі проситимуться до рук. У особистих стосунках зірки дають Рибам незвичайну пораду – якщо вони хочуть сказати своїй коханій людині щось важливе, то це потрібно зробити в незвичайній – письмовій формі.

You cannot copy content of this page