Овнам ще рано звільнятися, Терезів удача обдарує по повній, у Стрільців дороги назад не буде, а Раки випадково розбагатіють – щасливе число

Астрологи дали прогноз на 10 січня.

ОВЕН. Ви опинитеся «попереду всієї планети» і вдома, і на роботі. Проте період попереду, проте, не вдалий для глобальних реформ. Поки що не варто звільнятися з роботи, переривати стосунки чи оголошувати про розлучення. Зірки кажуть, ви зможете покращити своє матеріальне становище. Але не виключено, що через необережність зіштовхнетеся з несподіваними витратами.

ТЕЛЕЦЬ. Тельцям, які працюють на себе, судилося отримати обнадійливу пропозицію. Проте зірки радять поки що не перепрацьовувати. Більше гуляйте на свіжому повітрі та дайте собі невелике фізичне навантаження. Чоловіки можуть зустріти приємне романтичне захоплення. Жінкам не варто сподіватися на удачу, всі ризиковані дії закінчаться провалом. Не ризикуйте своїми грошима та здоров’ям.

БЛИЗНЮКИ. Ситуація на роботі розвиватиметься швидко. У вас не знайдеться часу на довгі роздуми, потрібно буде терміново діяти, залиште всі логічні докази і якнайшвидше приймайте рішення. Те, що спаде перше вам на думку, виявиться найвірнішим рішенням, а чим більше будете міркувати, тим більше почнете помилятися. І не слухайте оточуючих, а покладайтеся лише на себе. У цьому випадку ваша кар’єра піде вгору.

РАК. Вас гідно оцінять на роботі і нагородять за ваші заслуги. Схвалення від колег та сім’ї дасть вам ще більший заряд енергії. Везіння збільшиться в рази і здасться фантастичним. Дуже ймовірний виграш, який вирішить усі ваші проблеми. Море щастя ще ніколи не робило когось нещасним.

ЛЕВ. Уважно ставтеся до свого здоров’я, зараз ви схильні до особливого ризику проблем. Відмовтеся від поїздок та небезпечних заходів. Тим часом ситуація на роботі відкриє нові перспективи. Море грошей зірки не обіцяють, але розраховувати на додатковий заробіток можна. У справах сердечних потрібен дуже обережний підхід, щоб у майбутньому не дорікати собі за поспішність.

ДІВА. Вам доведеться проявити гнучкість та винахідливість у вирішенні несподіваних ситуацій у справах та на роботі. Важливо вміти змінити тактику поведінки залежно від цього, як розвивається ситуація. Не виключено, що в результаті все обернеться на вашу користь. Але можуть виникнути проблеми у спілкуванні із сім’єю чи друзями. Для самотніх Дів шанси на щасливі любовні події дуже великі. Щоправда, і вам слід натиснути.

ТЕРЕЗИ. Ви станете фаворитами Фортуни. Терезів накриє хвиля шаленого везіння, внаслідок чого відкриються нові можливості у професійній долі, а ситуація у фінансовій сфері зміниться кардинально. Скористайтеся шансом! Не пропустіть цікаві пропозиції, деякі з них можуть принести вам успіх, хапайтеся за будь-яку можливість.

СКОРПІОН. Усі труднощі останнього часу окупляться успіхом. Вас чекає розвиток у кар’єрі та покращення стосунків у родині, ви зможете покращити свій фінансовий стан. Якщо наполегливо працюватимете і викладатиметеся на всі 100 відсотків, обов’язково прийдете до успіху. Пам’ятайте, що нічого не дається просто, вам ще доведеться подолати довгий шлях до ваших здобутків.

СТРІЛЕЦЬ. Зірки переконані – Стрільці на порозі практично ідеального періоду в особистому житті. Тим, хто вже у відносинах, слід їх усіляко зміцнювати. Не виключено, що найближчим часом відбудуться кардинальні події, які вимагатимуть від вас включеності, будьте готові. Якщо поки що ви самотні, придивіться до оточуючих, можливо, серед них ходить ваша доля. Незабаром ви знайдете щастя в романтичних стосунках. Дороги назад не буде.

КОЗЕРІГ. Будьте уважні під час нових знайомств. Зайва балакучість, на думку зірок, може призвести до непотрібних наслідків. У фінансових справах назрівають зміни, але не намагайтеся їх прискорити. Найближче майбутнє принесе зміни у особистому житті, а й у справах. Не бійтеся брати відповідальність за себе та своїх близьких, це вплине на ваш успіх.

ВОДОЛІЙ. Настає період бурхливих романтичних пригод. Можливо, цей кругообіг побачень і зустрічей приведе вас до серйозних тривалих стосунків. Але не пришвидшуйте події, до вибору супутника життя треба підійти відповідально. Краще трохи почекати на справжнє кохання, ніж із головою поринути у роман, який за підсумком принесе лише розчарування. Фінансові можливості стануть сприятливими та достатніми для того, щоб купити щось цінне.

РИБИ. Настає оптимальний момент для того, щоби зробити відповідальний вибір. Куди б ви не попрямували, перед вами у будь-якому разі відкриються блискучі перспективи та можливості. Рибам зірки обіцяють блискучий період везіння та успіху, невелика частка хвилювання очікується у особистих справах. Навряд чи вдасться уникнути спалахів ревнощів з боку другої половинки.

You cannot copy content of this page