Овнам вистачить сюрпризів з головою, Дівам рідні додадуть турбот, Ракам удома терміново доведеться гасити пожежу, а Близнюкам запропонують роботу, де грошей море

Що чекає на знаки Зодіаку з 22 червня – астрологи дали прогноз.

ОВЕН. Найближчим часом вам вистачить сюрпризів. Чекайте на подію, яка докорінно змінить ваші плани і не обов’язково на краще. Отже планів краще не будувати, щоб не засмучуватися. Однак не все так похмуро. Зірки кажуть, що зараз ваше матеріальне благополуччя залежить від винахідливості та заповзятливості. Ловіть удачу, поки вона не вислизнула від вас. Зараз найсприятливіший час для серйозних намірів у особистому житті.

БЛИЗНЮКИ. Будьте готові до того, щоб бути в центрі уваги. Не варто недооцінювати успіх, який випав на вашу долю. По-перше, ви позбавляєте себе задоволення, а по-друге, удача ж і образитися може, якщо її не цінують. Не соромтеся показати всім свої здібності та таланти. Вас можуть помітити та запропонувати змінити рід діяльності. Було б корисно змінити роботу, вибравши зовсім іншу область для професійного зростання. Тим більше, якщо там грошей набагато більше.

ТЕЛЕЦЬ. Найближче майбутнє просто ідеальне для різноманітних поїздок. Це краще і корисніше, ніж провести час у порожній біганині поверхами, коридорами, або просто міряючи кроками кімнату. Рішучий підхід у ділових питаннях допоможе вам впоратися з поточними проблемами, але не чекайте на чарівні подарунки від долі. Поставтеся серйозно до нових зустрічей, серед цих людей буде людина, здатна пробудити у вас сильні почуття.

РАК. Не найкращий час для активних дій, проте ідеальний для роздумів. Будьте уважні у спілкуванні з людьми, яких знаєте не надто довго. Особливо це стосується професійної галузі. Тут на вас чекає каверза. Інтуїція рідко підводить Раків у скрутних ситуаціях. Це буде саме той випадок. Якщо ви помітили зміни в настрої другої половинки, поспішайте дізнатися про причину, тоді непорозуміння буде вичерпано. Терміново гасіть пожежу!

ЛЕВ. Вам потрібно добре подумати про те, що відбувається у вашому житті зараз. Щоб у ньому було менше неприємних сюрпризів, подумайте у глобальному сенсі, що ви хочете досягти у своєму житті. Вдалий збіг обставин дасть вам шанс відновити спалений міст. Не поспішайте від нього відмовлятися, бо, мабуть, тут є ключ до вашого успіху. Зірки застерігають: будьте обережні з грошима, інакше на вас чекає неприємна історія.

ДІВА. Від спілкування з іншими ви виграєте більше, ніж втратите. Отже, нині не варто забиватись у свій кут і намагатися все робити самому, краще заручитися чиєюсь допомогою. Загалом, дивіться на світ з огляду на начальство і в цьому випадку ви зможете швидко просунутися кар’єрними сходами. Близькі родичі можуть запропонувати відкрити нову справу – не поспішайте погоджуватися. Тут криється каверза. Якщо ви перебуваєте в стадії активного непорозуміння з коханою людиною, зірки рекомендують пригальмувати та подивитися на ситуацію збоку.

ТЕРЕЗИ. Зірки не рекомендують вам надто серйозно ставитись до своїх обов’язків. Безумовно, ви певною мірою відповідальні за те, що відбувається, але це не означає, що все слід приймати так близько до серця. Попереду на вас чекає глобальний період усвідомлення своїх помилок. Будьте відвертими перед собою і для вас він стане точкою зростання. Зміни розпочнуться насамперед у особистому житті: нова зустріч може стати початком стосунків.

СКОРПІОН. Все складатиметься у вас добре і оптимізму вистачить на двох. У справах і на роботі все почне виходити без жодних зусиль з вашого боку. Словом на вас чекає час сприятливий для будь-яких фінансових операцій та угод, які обіцяють отримання прибутку. Однак такий стан речей може дещо роздратувати. Можливі незручні ситуації на ґрунті елементарної заздрості. Не виключено, що свою ложку дьогтю додадуть і найближчі родичі. Є ймовірність конфліктної ситуації, внаслідок якої будуть взаємні образи.

СТРІЛЕЦЬ. Не виключено, що вам раптом почнуть снитися пророчі сни: якщо ви побачите уві сні воду, це говорить про швидке отримання прибутку. У справах зірки радять вам не метушитися і виконувати відразу кілька завдань. Результатом буде лише роздратування та невдоволення собою. Якщо ви все робитимете поетапно, на вас чекає приємний бонус. Призначати перше побачення вам поки що не варто – результат вийде невтішний. Не поспішайте!

КОЗЕРІГ. Проявіть максимальну увагу до ділових питань. У вас буде чудово виходити все, що вимагає точності та хорошої концентрації уваги. Якщо ви хочете ризикнути своїми грошима, то зірки вас у цьому підтримають. Ви отримаєте більше, ніж вклали! Зірки радять вам відмовитися від важких фізичних вправ. Така активність вам зараз ні до чого.

ВОДОЛІЙ. Будь-які завдання, які ви поставите перед собою, будуть даватися вам легко. Однак вас може підвести ваш внутрішній голос. У справах не йдіть на поводу своєї інтуїції, зараз вона не найкращий порадник. Не виключено, що в якийсь момент вам доведеться змінювати свої плани, а на випадок екстреної ситуації краще розробити запасний план дій. І не шукайте у вчинках партнера таємний зміст – тільки зведете себе марними сумнівами.

РИБИ. Факти, що несподівано відкрилися, зміна настрою учасників можуть змінити весь перебіг подій. Як винагороду ви цілком зможете розраховувати на увагу начальства, премію та навіть кар’єрне підвищення. У роботі на вас чекає успіх і, можливо, є сенс задуматися про відкриття нової справи. У особистому житті вам потрібно серйозно сприймати все, що відбувається. Легковажне ставлення негативно позначиться на стосунках.

You cannot copy content of this page