Овнів чекає «багато смачненького», Риб – великий успіх, Терезам треба залягти на дно, а Левам не сперечатися і тоді подвійний прибуток – і життя налагодиться

Що чекає на знаки Зодіаку з 19 березня – астрологи дали прогноз.

ОВЕН. «Треба нахилитися, щоб з криниці води напитися» – ось девіз Овна. Так, щоб досягти свого, потрібно буде докласти чимало зусиль, але гороскоп запевняє – вони не будуть марними. У скрутних випадках зірки радять діяти за старими, перевіреними сценаріями: час погано підходить для експериментів та нововведень. Овнам не варто шукати нових маршрутів і ходити незвіданими стежками, навіть якщо старі набридли, а в невідомій далечі обіцяють «багато смачного». Убережіть себе від усього нового.

ТЕЛЕЦЬ. Для Тельця горить зелене світло, куди б воно не пішло і чим би не вирішило зайнятися. Складнощі можуть його чекати в одному: у прийнятті рішень вони даються насилу. Телець буде схожий на потужний локомотив: у ньому повно енергії, але для того, щоб з цього вийшла користь, потрібно вибрати правильний напрямок. Гороскоп пропонує спочатку вибудувати чіткий план на день. Витратьте на це трохи більше часу, ніж розраховували, складіть точний маршрут руху і встигнете зробити все заплановане (а може, і трохи більше).

БЛИЗНЮКИ. Цілком ймовірно, що Близнюкам доведеться віддати борг дружби: близькій вам людині може знадобитися ваша допомога. Втім, є ризик, що вашою чуйністю спробують скористатися. Якщо не хочете опинитися в ситуації, коли «без вини винний», переконайтеся, що той, хто звертається до допомогою, дійсно її потребує. Може він просто хоче перекласти на вас свої проблеми? Гороскоп вказує на те, що оточуючі будуть схильні сприймати Близнюків як наївну, довірливу людину. Будьте готові розвіяти їхні ілюзії.

РАК. Час навколо Рака ніби зупиниться. Він буде тягнутися (особливо, якщо ви на роботі), будь-які справи вимагатимуть завзятості, а оточуючі щосили тестуватимуть ваше терпіння – чи надовго вистачить його запасів. Гороскоп попереджає: Рак може довго терпіти, але якщо не послабити тиск обставин, внутрішня напруга вирветься назовні. Відчуваєте, що починаєте виходити з себе під час розмови з кимось неприємним? Краще просто вийдіть із кімнати. Краще здатися невихованим, перервавши співрозмовника на півслові, ніж натворити зайвого.

ЛЕВ. Головна перевага Лева – це зворушливість, поступливість і податливість. Навіть якщо ви з чимось категорично не згодні, зобразіть згоду, а потім подолаєте супротивника з тилу. Наприклад, якщо начальство пропонує вам попрацювати у вихідні, не відмовляйте, але з милою усмішкою уточніть, коли вам чекати подвійну оплату, і повідомите, що не впораєтеся без присутності керівника на робочому місці. Гороскоп пропонує Леву відмовитися від поспіху та відкритих конфліктів.

ДІВА. Якщо ви давно планували вийти із зони комфорту та круто поміняти своє життя – ну от давайте не завтра. Дівам треба втікати подалі від усього нового. Те саме стосується знайомств – остерігайтеся їх, не довіряйте новим людям. Гороскоп Діви вказує на необхідність уповільнити ритм свого життя. Цілком можливо, що вас тягне на подвиги та звершення, але зірки переконують, що їх варто відкласти на потім.

ТЕРЕЗИ. Залягайте на дно і відключіть зв’язок із зовнішнім світом: спілкування забере надто багато часу та сил, а також не принесе позитивних результатів. Більше того, гороскоп вказує, що окремі особи можуть скористатися добротою Терезів і отримати від них щось, чого їм не захочеться втрачати. Побути наодинці з собою для Терезів – не тільки спосіб самозахисту, а й можливість мобілізувати внутрішні сили. Сконцентруйтеся на своїх думках, і знайдете цікаві вирішення проблем, які здавалися раніше нерозв’язними.

СКОРПІОН. Сокира до свого дорубається, а Скорпіон свого доб’ється. Він буде наполегливий і при цьому делікатний, його волі не зможуть чинити опір. Скорпіон магнетично діятиме на оточуючих і легко добиватиметься від них всього, що йому потрібно. Головна порада гороскопу для Скорпіона: рухайтеся маленькими кроками. Навіть якщо перед вами – гордієв вузол, не рубайте одним махом, пиляйте пилкою для нігтів.

СТРІЛЕЦЬ. Якщо у вирішенні якогось питання Стрільцю не вистачало умінь, досвіду і знань, то тепер він здатний досягти бажаного завдяки лише завзятості. Гороскоп запевняє: Стрілець готовий «стрибнути вище за голову». У вас не вірили? На вас не ставили? Вас не брали до уваги? Тепер буде шанс довести, що вони даремно. Ідіть до мети без зайвих слів та емоцій, наплюйте на погані прогнози та негативні очікування. Там, де інший втратить, Стрілець знайде.

КОЗЕРІГ. Козеріг може вирушати на будь-які переговори – ділові чи не дуже. Зірки наділяють його здатністю делікатно, але жорстко припиняти навіть найхитріші спроби ущемити його інтереси. При цьому Козеріг буде готовий наполягти там, де потрібно, поступившись дрібницями – для морального комфорту співрозмовника. Гороскоп радить Козерогу не гаяти часу даремно і використовувати позитивний потенціал: не бійтеся спілкуватися щодо гострих питань.

ВОДОЛІЙ. На передній план для Водолія вийдуть домашні турботи. Ви потрібні своїм близьким, тому постарайтеся приділити їм максимум часу, а головне – душевних сил. Згідно з гороскопом, головний ризик для Водолія – це зірватися та виявити зайву емоційність там, де потрібні були стриманість та терпіння. У разі виникнення складних ситуацій, не поспішайте, приймайте виважені рішення та не дозволяйте на себе тиснути – ні людям, ні обставинам.

РИБИ. Хочеться спокою, коли все вдається легко та без зусиль? Великий успіх дасть Рибам все необхідне, потрібно буде лише повірити у власні здібності, причепуритися і вийти з дому у гарному настрої. Головна порада гороскопу для Риб: «У вас достатньо внутрішньої сили, щоб упоратися з будь-якою проблемою. Не чекайте на допомогу ззовні, дійте, покладаючись на себе». Риби швидко впораються зі справами, тому їм варто придумати собі на вечір приємне заняття.

You cannot copy content of this page