Овнів чекає колосальний успіх, Ракам перекажуть гроші, Терези будуть реготати і плакати, на Риб повіє вітер змін

Астрологи дали прогноз на 30 квітня всім знакам Зодіаку.

ОВЕН. Зусилля, помножені на успіх, принесуть колосальний ефект. Овнам зараз потрібно вичавити з себе всі соки, щоб не шкодувати про втрачені можливості. Всього 24 години, і ваше життя може стати зовсім іншим: забезпеченим, благополучним, щасливим. У списку заборон їзда на високій швидкості, злі жарти на адресу друзів, сварки з колегами.

ТЕЛЕЦЬ. Грошові питання не заведуть вас у глухий кут, і все тому, що Меркурій сприяє вашому знаку. Труднощі будуть, але їх легко подолати. У вас є головна перевага – вміння йти вперед усупереч усім і вся. Зараз той момент, коли слід проявити завзятість та твердість характеру. Приємні несподіванки можливі у сімейних справах та сфері спілкування.

БЛИЗНЮКИ. Менше слів – більше справ. Зараз все залежить тільки від вас, не час витрачати енергію марно. Період блискуче підходить для розвитку бізнесу, працевлаштування, проходження співбесіди, творчих виступів та складання іспиту. Несерйозне ставлення до сімейних справ може спричинити сварку з рідними, так що врахуйте їхні прохання та побажання.

РАК. Зайва меркантильність вам не личить. Намагайтеся не ображати близьких людей постійними вимогами та ультиматумами, пов’язаними з грошовою сферою. А так все буде гаразд і вдома, і на роботі. Жарти колег змусять сміятися до сліз, а розповідь одного з друзів змусить задуматися про духовність. Переказ від батьків або від багатого родича дозволить зробити покупку, на яку не було грошей.

ЛЕВ. Прекрасний момент, щоб вдихнути у сімейне життя більше романтики. Не шкодуйте про гроші, витрачені на подарунок чи сюрприз для другої половинки. Ці суми повернуться у ваш гаманець тричі помноженими, і все завдяки щасливому збігу обставин. Левам похилого віку зірки радять наслідувати приклад друзів і вирушити в подорож.

ДІВА. Прекрасно пройде романтичне побачення, культурний захід чи поїздка. Дівам, зайнятим на виробництві, не можна відсиджуватися осторонь, коли колеги вимагатимуть від керівництва кращих умов праці або збільшення зарплати. Разом ви сила. Колегіальність доречна у сімейних справах. Невелика побутова проблема легко усунеться, якщо діятимете разом.

ТЕРЕЗИ. Ваш настрій у наступному періоді не буде відрізнятися стабільністю. Після спалаху хвилинного сміху піде сум. Врахуйте, що поки що ви в такому стані іншим складно з вами спілкуватися. Якщо на цей період запланована поїздка, прийом гостей або інший захід, візьміть себе в руки та наберіть спокою. Період оптимальний для покупки складної побутової електроніки, мобільного телефону, аксесуарів для особистого транспорту.

СКОРПІОН. Не уникайте спілкування з незнайомцями. Серед них буде особа, дарована вам самою Долею. Особливо актуально для самотніх Скорпіонів та тих, хто мріє знайти вірного друга. Для когось із близьких буде в порядку речей запізнитися на спільний захід або забути про дану вам обіцянку. Це зірве частину намічених планів, але в жодному разі не дратуйтеся. Вечір пройде просто чудово.

СТРІЛЕЦЬ. Зайве вільнодумство не бажано проявляти ні вдома, ні у службових справах. Агресивний Плутон може вкотре сплутати вам карти. Деякі Стрільці наполягатимуть на своїй правоті, в той час як ця думка докорінно помилкова. Загалом, відкрийтеся для діалогів чи дискусій, у яких народжується істина. Варто підняти в заняттях спортом або активніше займатися справами на дачі.

КОЗЕРІГ. Яскравий та цікавий період. Саме зараз Козероги зберуться з силами та зроблять фінальний ривок. Хтось зробить пропозицію руки та серця, хтось заговорить про розлучення, хтось обговорить із другою половинкою питання дітонародження. Залишиться час і на дозвілля. Буде непогано, якщо побуваєте на природі, відвідаєте салон краси, поспілкуєтеся з другом, завітайте до сімейного психолога, пограєте з молодшими родичами.

ВОДОЛІЙ. У ході періоду Водолії постійно кудись поспішатимуть. Боязнь запізнитися – не привід ганяти автострадою, забувши про елементарну обережність. Багатьом з вас буде корисне пасивне дозвілля для відновлення життєвих сил та енергії. Не поспішайте приймати брехливо-привабливу пропозицію банку. Через неї ви опинитеся у фінансовій ямі. Покупки взагалі зараз не бажані, вони виявляться невдалими.

РИБИ. Багато хто з вас відчує теплий вітер змін. Вони почнуться в сім’ї і поступово торкнуться всіх сфер життя. Можливо ситуація зайде так далеко, що вирішите змінити місце роботи та регіон проживання. Консервативним Рибам, які залишаться осторонь змін, астрологи радять дещо розгойдати домашню атмосферу. Запросіть гостей, організуйте пікнік чи костюмовану вечірку.

You cannot copy content of this page