Овнів чекають зміни, Близнюків – сенсація, Риби та Раки знайдуть цінний скарб: що несуть вихідні знакам Зодіаку

Стихія Води – все таємне стане явним.

Ці вихідні можуть стати дуже цікавими для водних знаків. Рак, якщо приділить час прибиранню, зможе знайти цінний скарб. Це або гроші, забуті у старій сумці, куртці, пальті, або якийсь предмет антикваріату. А можливо мова про символічну річ, що навіває якийсь спогад.

Скарбом для Риб може стати візитка з номером телефону, який давно хотіли знайти.

Скорпіонам ці вихідні вдасться розкрити важливу сімейну таємницю.

Знаки Вогню – час із чимось або з кимось попрощатися.

Вогненній стихії цей вікенд дасть змогу звільнитися від гніту. Леви, якщо самі цього захочуть, зможуть попрощатися із шкідливою звичкою.

Стрілець позбудеться дружби з людиною, яка тягне з нього всі соки.

У Овна може змінитися список контактів, і життєвий план. Але все залежить від вашої рішучості та мотивації. Можливо, комусь буде спокійніше та простіше залишити все без змін.

Знаки Повітря – ви за крок від перемоги.

Вихідні можуть пройти тріумфально для представників повітряної стихії. Завдяки збільшеній творчій складовій Водолій зможе перемогти в інтелектуальній грі, а Терези досягнуть високого результату у спортивному змаганні. Близнюкам астрологи віщують сенсаційну перемогу на особистому поприщі.

Знаки Землі – настав час звернутися до минулого досвіду.

Астрологи не забороняють знакам Землі цими вихідними вдосталь поностальгувати. Наприклад, Козерогу буде корисно зібратися з друзями, згадати мелодії старих пісень, насолодитися спільними спогадами.

Діві принесе особливе задоволення гортання сімейного фотоальбому. Буде непогано, якщо зробите це разом з дітьми і докладно розповісте їм про кожного родича.

Тельцю вихідні залишать найприємніші враження, якщо він проведе їх у місцях, де пройшло його раннє дитинство.

You cannot copy content of this page