Овни, березень дуже важливий місяць, наповнений життєвими поворотами, кличе вас вперед

По-перше, давайте відзначимо найкращу новину з усіх: у цей час з вами буде як Венера, планета краси та насолоди, так і Юпітер, планета розширення та чудес. Це один із найкращих місяців у вашому житті, щоб займатися особистим життям чи бажаннями вашого серця — удача буде на вашому боці.

Венера залишається з вами до 16 березня, тому незалежно від того, одружені ви чи вільні, зосередьтеся на чуттєвості та привабливості до цього часу.

Далі могутній Марс активізує ваш сектор зв’язку та подорожей на короткі відстані до 25 березня, тож до цього моменту ви можете працювати над важливим письмовим чи контрактним проєктом.

Після цього Марс запалюватиме вашу внутрішню зону до 20 травня. Ви можете бути дуже зайняті сімейною ситуацією або натомість зосередитися на переїзді, ремонті чи оновленні свого житла. Навколо цих тем обов’язково буде сплеск активності.

Далі будуть ключові зміни на фоні повного місяця, які відбудуться в березні. Першим, на що варто звернути увагу, буде повний місяць у вашій зоні продуктивності, який настане 7 березня. Це може стати переломним моментом, кульмінацією чи завершенням у роботі чи здоров’ї.

Наприклад, деякі з вас можуть привести себе у форму щодо дієти чи фітнесу чи можуть почути якісь важливі новини про зміни у своєму розпорядку здоров’я. Натомість інші можуть залишити одну роботу, відповідальність чи проєкт, щоб розпочати іншу.

Якщо ви шукаєте нову роботу або ви безробітні, використовуйте тиждень навколо цього повного місяця на свою користь. Починаючи з 20 числа, могутнє сонце буде осяювати ваш знак зодіаку, сповіщаючи про те, що настав сезон днів народження!

Крім того, молодий місяць у вашому знаку зодіаку настає 21 числа, що відкриває вам двері для здійснення ваших найбільших планів, надій і амбіцій у майбутньому році. Використовуйте тиждень після цього, щоб розкласти деталі, щоб задати тон наступному року.

Але й це ще не все! Березень приносить інші важливі новини. Сатурн, планета життєвих уроків, покине ваш сектор реалізації 7 березня. Зараз або в найближчі тижні може відбутися славетне досягнення або віха по відношенню до ваших довгострокових цілей або дружби, залежно від того, наскільки старанно ви домагалися цього за останні три роки.

Зараз Сатурн повертає кут, щоб ризикнути увійти у ваш сектор карми та відпочити до 2026 року. Це означає, що в найближчі три роки ви зіткнетеся з усіма рішеннями та кармою, яку ви створили у своєму житті до сьогодні, особливо за останні тридцять років. Позитивна карма тепер може бути погашена, але темні дії, особливо у формі прихованих ворогів і тривог, можуть бути тут, щоб переслідувати вас.

Ви також можете бути особливо замислені та зосереджені на питаннях розуміння своєї душі, свого минулого та своєї духовної сили протягом наступних трьох років.

Останнім буде переміщення Плутона у ваш сектор обов’язків 23 березня, що дасть вам відчути, що вас чекає попереду на найближчі двадцять років. Ви будете привертати до себе глибокі та напружені ситуації, особливо щодо вашого соціального життя.

Люди, яким не судилося бути у вашому житті, відійдуть у минуле, натомість ви залучатимете нові потужні — і потенційно вражаючі — зв’язки.

You cannot copy content of this page