Овни, Близнюки, Раки, Діви та Діви – тепер життя котитиметься як по маслу і навіть краще

Всесвіт вибрав їх своїми фаворитами.

Астрологи поділилися прогнозом на тиждень з 7 по 13 серпня, назвавши знаки зодіаку, які стануть щасливчиками та улюбленцями Всесвіту. У цей період їм вдасться втілити в життя задумане, головне йти до своїх цілей.

Овнів можна лише привітати: на них чекає черговий гарний тиждень. Насамперед він сприятливий для переговорів, а також покупок та освоєння техніки. Цей знак зодіаку діятиме рішуче та нестандартно. Це не завжди веде до успіху, але зірки будуть благоволити їм. Єдиним складним днем може стати четвер, 10 серпня. Усі інші дні хороші.

У Близнюків цей тиждень обіцяє стати енергійним. Він підійде і для переговорів, і для навчання, і для укладання великих угод. Також зараз можуть бути успішними юридичні питання, пов’язані із закордонними поїздками. Щоденні фізичні навантаження дуже вітаються.

Для Раків початок тижня сприятливий з погляду справ і фінансів, але може виявитися напруженим у особистих стосунках. А з четверга ситуація стабілізується, і навіть якщо вони встигнуть наламати дров, то буде можливість виправити становище. Найкращі дні – понеділок та п’ятниця, а вихідні добре провести на садовій ділянці.

За п’ятибальною шкалою тиждень у Дів заслуговує на п’ятірку з плюсом. Лише четвер, може виявитися складним. Потрібно уникати непотрібного поспіху та суєти. Решта днів активні: енергія, гострота розуму, прихильність високопоставлених фігур. Цей знак зодіаку може розраховувати на серйозні успіхи.

Для наукової та творчої роботи чи навчання важко придумати відповідніший тиждень для Риб. На вирішення практичних питань цей знак зодіаку може досягти успіху. П’ятницю краще постаратися додати до вихідних, а вікенд провести з коханими.

You cannot copy content of this page