Овни, квітень змусить вас волати від радості та плакати від ейфорії. З такою великою космічною силою, прихильною до вас, ви отримуєте титул найкрутішого з усіх

Це не тільки сезон днів народження — могутнє сонце танцює через ваш знак зодіаку до 20 числа, — але ви насолоджуватиметеся чарівністю Меркурія на початку місяця разом із Юпітером, який принесе вам дивовижну удачу протягом усього місяця.

Якщо колись буде час, щоб скористатися моментом ​​і кинутися на нововідкриту територію, поставивши себе та свої бажання на перше місце, то це відбудеться саме зараз, у квітні.

Справді, заплануйте щось чудове на 11 квітня, найщасливіший день у році, коли сонце та Юпітер об’єднаються у вашому знаку зодіаку. Чудовий прорив може статися, приносячи благословення та розширення у ваше життя. Але не чекайте, поки це прийде до вас — плануйте щось грандіозне, ніби ви новоспечена знаменитість, про яку всі думають.

Ви також відчуєте сонячне затемнення у вашому знаку зодіаку 19 квітня. Це відкриє вам двері, щоб розпочати абсолютно нову еру, змінити свій спосіб життя та вийти з новою ідентичністю.

Доля кличе ваше ім’я, щоб ви переступили поріг, тому вам пора стати тим, ким ви народжені бути.

Стосунки також можуть бути особливо важливими цього місяця, особливо з повним місяцем у вашій зоні партнерства 6 квітня. Це може принести важливий союз ближче до цього часу, наприклад, зобов’язання або рішення переїхати чи одружитися, у дні, які оточують цю місячну лунку.

Якщо ви самотні, ви можете знайти споріднену душу. Однак, якщо ви не знаходити спільної мови зі своєю половинкою, то можете розлучитися, щоб натомість знайти когось іншого, хто краще вам підходить.

Крім того, схоже, що цього місяця ви робите деякі великі зміни у своєму домі або в сімейних стосунках. Дехто з вас може переїхати, відремонтувати дім або переобладнати, щоб зробити свій простір більш розкішним або домашнім, або навіть приймати милих гостей, сусідів і друзів також цього місяця, особливо після 11 квітня.

Однак останнє, що варто зауважити, це те, що ви Ви відчуєте фазу ретроградного Меркурія, яка настане 21 квітня, що може призвести до затримки рахунків, плутанини з грошима або необхідності переоцінити свої фінанси в найближчі тижні.

Не підписуйте контракти після цієї дати, поки пил не розійдеться в травні. Також, особливо після 11 квітня.

You cannot copy content of this page