Овни отримають премію, а Раки замисляться про розрив відносин: таро-розклад на робочий тиждень для всіх 

Овни отримають премію, а Раки замисляться про розрив відносин: таро-розклад на робочий тиждень для всіх

Пам’ятайте, що гороскопи є науково доведеними прогнозами, а лише розважальним мистецтвом. Вони не несуть у собі керівництво до дії.

1. Овен

Кохання (Вісімка Пентаклів перевернута): Відносини вимагають великих зусиль. Овнам цього тижня доведеться зрозуміти, чи достатньо часу приділяється партнеру. Тільки від представників вогненної стихії залежить, розквітне ця спілка чи вичерпається.

Професійна сфера (Дев’ятка Кубків): Овни можуть отримати підвищення чи премію на роботі. Також карта підказує: можете братися за будь-який проект – удача на вашому боці.

2. Телець

Любов (Четвірка Пентаклів): Символізує стабільність та впевненість у партнері. Також цією картою проходить нерішучість: один із партнерів у союзі поки не знає, робити пропозицію своїй половинці чи ні.

Професійна сфера (Двійка Кубків): Тільці цього тижня порозуміються з колегами, встановлять з ними вдалу співпрацю.

3. Близнюки

Любов (Утримання): Близнюкам потрібно буде набратися терпіння та спробувати знайти золоту середину у стосунках. Самотнім представникам повітряної стихії карта радить розкритися перед потенційним партнером, а не бути таємничим та потайливим.

Професійна сфера (Лицар Мечів): У розкладах на кар’єру означає поспішні рішення та висновки, відсутність чіткого бачення ситуації, у зв’язку з цим крах та матеріальні втрати.

4. Рак

Любов (Дама Меч перевернута): Відносини Раків можуть бути побудовані на брехню і нещирості. Вказує на шлюб за розрахунком.

Професійна сфера (Король Пентаклів): Представники водної стихії зарекомендують себе як відповідальні та виконавчі працівники. Також пророкує Ракам можливість обійняти керівну посаду.

5. Лев

Любов (Трійка Посохів перевернута): У розкладах на стосунки символізує людину, яка не здатна прислухатися до голосу здорового глузду або хоча б до авторитетних порад оточуючих. Карта символізує вперту та егоїстичну людину, готову тільки брати і ніколи не давати нічого натомість.

Професійна сфера (Вісімка Мечів перевернута): Символізує ситуацію, коли якась проблема вже залишилася позаду, але досі доводиться пожинати плоди своїх фатальних помилок.

6. Діва

Любов (Туз Мечів первернена): Символізує партнера, який буває необережним у словах, говорить все, що спаде на думку, тим самим руйнуючи стосунки.

Професійна сфера (Двійка Пентаклів): Вас чекає неспокійний тиждень в офісі. Двійка Пентаклі означає, що ви звалили на себе занадто багато обов’язків, які тепер важко виконати. Можливо, ви робили це, щоб показати себе начальству та отримати підвищення, але карта попереджає: якщо не зможете впоратися з навантаженням, то краще від неї відмовитись.

7. Терези

Любов (Лицар Пентаклів): Стабільні, безпристрасні стосунки.

Професійна сфера (Шістка Кубків): Карта вказує на набутий досвід у минулому, який зараз дає свої плоди.

8. Скорпіон

Любов (Вежа перевернута): Вказує на те, що зараз – саме час діяти. Період очікування скінчився. Ви досить дозріли морально, щоб завести нові відносини.

Професійна сфера (Двійка Пентакліі): Радісний знак для людини, якій не вистачає грошей. Скорпіони цього тижня зможуть отримати шабашку та підзаробити.

9. Стрілець

Любов (Король Пентаклів перевернута): Вказує на жадібну і владну людину, яку турбують лише фінанси.

Професійна сфера (Верховна Жриця перевернута): Стрільцям карта пророкує наявність якоїсь недомовленості в робочих моментах: можливо, в колективі є співробітник, який приховує свої мотиви.

10. Козеріг

Любов (Місяць): Між партнерами плестимуться інтриги. Будьте готові до брехні, ревнощів та зрад.

Професійна сфера (Диявол): Козероги зрозуміють, що зробили неправильний вибір у сфері кар’єри. У невдачах звинувачуватимуть обставини.

11. Водолій

Любов (П’ятірка Посохів перевернута): Означає безперервні сутички та конфлікти у відносинах з партнером.

Професійна сфера (Вісімка Кубків перевернута): Символізує труднощі, пов’язані з виконанням робочих завдань. Карта дає пораду: необхідно підвищити свій рівень знань, щоб досягти успіху.

12. Риби

Кохання (Король Кубків перевернуте): Символізує партнера, який використовує авторитет та інтелект, щоб змушувати іншого у стосунках виконувати всі бажання.

Професійна сфера (Світ): Цей аркан дозволяє Рибам радіти своїм досягненням. Все в кар’єрній сфері чудово, і, можливо, ви досягли керівної посади.

You cannot copy content of this page