П’ять чоловічих імен, від власників яких жінкам варто триматися подалі

П’ять чоловічих імен, від власників яких жінкам варто триматися подалі

Астрологи та тарологи розповіли, з якими чоловіками неможливо збудувати щасливе життя.

1. Олексій

Створюють приємне перше враження: статний, освічений, чоловік, що вміє себе подати і вести розмову, впадає в очі. При ближчому знайомстві Олексії поводяться як люди, які не бажають пускати у свій внутрішній світ сторонніх.

Побудувати відносини з власниками цього імені часом просто неможливо. До того ж вони запеклі критики, Олексіям вічно не догодиш.

2. Ігор

Відповідальні чоловіки, на яких завжди можна покластися. Цю якість особливо цінують колеги та начальство. У особистому житті точність обертається педантизмом.

Ігорі не дають домашнім спуску: чекають від дітей відмінних оцінок, а від дружини – ідеальної чистоти та свіжоприготовленої їжі. За кілька місяців з початку роману жінки перестають розуміти, чому вони тепер постійно сидять у чотирьох стінах і не спілкуються зі старими знайомими.

3. Юрій

Від добрих усміхнених чоловіків віє легкістю. Вони вміють красиво доглядати, не забувають про річниці, а у свята розчулюють коханих ретельно спланованими сюрпризами.

Цим кавалерам мало привабити жінку: вони поширюють увагу на близьке коло жінки серця, наприклад, допомагають майбутній тещі по господарству, щоб заручитися її любов’ю. Не поспішайте радіти: Юрій оточить турботою доти, доки має «натхнення». Ці чоловіки завжди у себе на першому місці.

4. Олександр

На відміну від багатьох чоловіків Олександри люблять задушевні розмови та вміють бути емоційно залученими до проблем ближнього.

З ними справді можна відчути себе як за кам’яною стіною. Одна причина, через яку складно побудувати щастя з Сашами, — їхня велелюбність. Ці чоловіки часто розривають романи від нудьги і швидко пірнають у нові.

5. Євген

Роман з Євгеном спочатку здається казкою: чоловік не цурається романтичних вчинків, робить відносини схожими по напруженню турецький серіал. Однак не все так гладко: від палкості Євгена його дівчина одного разу втомиться, а ось вогненна натура кавалера не охолоне.

Коханій доведеться переживати про романи партнера на стороні, і не завжди побоювання є безпідставними.

You cannot copy content of this page