Без рубрики
П’ять деталей в зовнішності, що викликають огиду у чоловіків

У спробах виглядати сексуально і привабливо легко наламати дров і досягти протилежного ефекту.

Тому, щоб уберегти тебе від б’юті-катастрофи, ми підготували добірку деталей в зовнішності, які викликають у чоловіків відторгнення і навіть огиду. Ніколи, чуєш, ніколи не роби так, пише Космо.

задушливий парфум

Будь твій аромат хоч сто раз нішевим і ексклюзивним, але якщо він буквально душить, навряд чи чоловік захоче наблизитись до тебе, щоб обійняти. Тут дуже важлива помірність — НЕ обливайся духами з ніг до голови, підбирай їх з урахуванням свого стилю, характеру і навіть цветотипа (тендітна блондинка в хмарі деревної смоли — не завжди хороша ідея).

Візьми на замітку лайфхак, який дозволить не переборщити з парфумами: розпороши трохи прямо в повітря, після чого просто увійди в цю хмару. Цієї осені популярні м’які, жіночні і делікатні аромати з пудровий-фруктовими нотами.

Химерні зачіски, дреди, нарощене волосся

По суті, хлопцям без різниці, яка у нас довжина і колір волосся, аби ці волосся були гладкими, м’якими, блискучими і здоровими. Такі пасма, на відміну від дредів і зацементованих лаком локонів, приємно цілувати, нюхати і перебирати пальцями.

Гіперкоррекція губ, скул або особи в цілому

Відносна доступність контурної пластики зіграла з нами злий жарт: поки американки активно позбуваються від філерів в губах і вилицях, багато українок продовжують закачувати в обличчя гіалуронову кислоту десятками мілілітрів. У кращому випадку, це призводить до того, що молодих дівчат не відрізниш один від одного, в гіршому — особи виглядають карикатурно і навіть лякаюче.

У чоловіків губи, які живуть окремим життям, викликають непідробний жах, один з наших приятелів зізнався, що це набагато більш відштовхуюче і антисексуально, ніж рослинність на тілі або, припустимо, прищі.

вуса

До речі, про рослинність: якщо ти — дівчина, і природа нагородила тебе розкішними колосяться вусами, в твоїх інтересах розлучитися з ними якомога швидше і радикальніше. Не плутати з милим і ледь помітним безбарвним пушком — втім, грань тут дуже коротка, так би мовити, на волосок!

недоглянуті нігті

Необов’язково витрачати 4 години створення супермодного нейл-арту, але мати доглянуті, акуратні руки — це святе.

facebook