П’ять представників зодіакального кола перебувають на порозі важливих подій у житті

Астрологи рекомендують керуватися не інтуїцією та внутрішнім голосом, думати головою та аналізувати події.

Тим більше, що одразу п’ять представників зодіакального кола перебувають на порозі важливих подій у житті.

ОВЕН. Овнам чудово вдасться посунути зі своєї дороги конкурентів, але за важливі і довгострокові проєкти їм краще не братися. Слід спокійніше реагувати на тих людей, які постійно намагаються «вчити життя» представників знака – дуже висока ймовірність конфліктів на цьому ґрунті. Рекомендовано бути максимально тактовними.

ТЕЛЕЦЬ. Тельці можуть втратити сприятливі можливості, що значно збільшить час, необхідний досягнення їхнього тріумфу. Такий результат роботи може додати дратівливості у настрій представників знаку, але це зовсім не означає, що треба «кидатися у вир з головою» — дії слід обмірковувати перед тим, як їх зробити.

КОЗЕРІГ. Козерогам варто переглянути свої плани, які можуть виявитися на цей момент вже нежиттєздатними. Тим більше, що в оточенні представників знака є люди, які здатні поділитися з представниками знака перспективними ідеями та допомогти їх реалізувати. Сприятливі нові знайомства з протилежною статтю, які не відразу, але в майбутньому можуть стати цілком серйозними та перспективними.

ВОДОЛІЙ. Представникам цього знаку Зодіаку доведеться прийняти у своє життя щось нове, проявити ініціативу у професійній сфері, щоб досягти кар’єрного зростання. Можливо, доведеться проявити навички керівника та людини, здатної приймати правильні рішення у напруженій обстановці. Але в особистому житті рекомендовано передати партнерську ініціативу.

РИБИ. Рибам доведеться вирішувати проблеми, які стосуються близьких людей, брати на себе відповідальність та мирити між собою когось із оточення. Навряд чи це допоможе покращити їхнє емоційне тло до позитивних вібрацій, але це буде усвідомлене рішення представників знака. Зірки рекомендують залишити собі «запасний аеродром», який може знадобитися найближчим часом.

You cannot copy content of this page