П’ять способів залучити удачу та гроші у своє життя

П’ять способів залучити удачу та гроші у своє життя

Щоб притягнути до себе успіх, потрібно регулярно виконувати прості дії. Головна умова їхньої ефективності – вірити у те, що ви робите.

Прикмети

Для багатьох успіх асоціюється з повними кишенями. То що робити, щоб гроші завжди водилися у вашому будинку?

Зашивайте дірки в кишенях, щоб не тільки монети не губилися, а й уявний грошовий потік не переривався.

Слідкуйте, щоб у гаманці завжди лежала п’ятирублева монета. Вона – своєрідний енергетичний магніт залучення грошей. У відділення для карток можна покласти і ложку-загребушку.

З давніх часів іде повір’я, що гроші ввечері віддавати не варто. Пам’ятайте: повертати борги або давати в борг краще вранці.

Рідше дивіться під ноги. Краще милуйтеся небом, обличчями перехожих і ніколи не піднімайте дріб’язку та навіть великі купюри з дороги. Вважають, що це наговорені гроші, з якими в будинок ви можете принести нещастя і потребу.

Не лише щастя любить тишу, а й гроші. Не вихваляйтеся виграшем у лотерею або великою премією, нехай це буде вашим секретом.

Молитви

До святих страждуючі звертаються не лише за допомогою у лікуванні, а й за залученням удачі та фінансового благополуччя. Особливо часто волають до Святого Спиридона.

Спиридон Триміфунський хоч і був простим пастухом, але завжди віддавав останнє на потреби мандрівників.

О, переважний святитель Спиридон, проси нам рабам божим у Господа Бога мирне життя, звільни від бід тілесних і душевних наклепів і допоможи в подяку Отцю, Сину і Святому Духу. Амінь.

Мантри

Можливо, хтось вважає соромним молитися про удачу і гроші, тоді вам допоможе мантра

З кожною годиною я стаю ще щасливішим,

З кожним днем я стаю ще щасливішим,

З кожним місяцем я стаю ще щасливішим,

З кожним роком я стаю ще щасливішим.

У цій мантрі слово удачливіше ви можете замінити на багатшого, успішнішого, здоровішого. Повторюйте її кожну хвилину.

Фен Шуй

Позитивна енергія приходить у чисте, світле та провітрюване приміщення. Не дарма вигадали генеральне прибирання, розчищайте завали, особливо в зонах здоров’я та багатства. І по кілька разів на день провітрюйте приміщення.

Помітили, що удача пішла з вашого будинку? Привнесіть в атмосферу червоного! Це може бути абажур для лампи, горщик для квітів, фіранки, картина, де цей колір переважає, і ви відразу помітите зміни.

Також разом з черепахою у ваш будинок «вповзе» та удача. У філософії феншуй ця тварина символізує спокій та багатство.

Амулет

Зробити амулет на удачу можна самому. Візьміть нитки тих кольорів, який намір ви хочете створити, а коли їх сплітатимете один з одним, представляйте рішення важливих для вас завдань. Носити цей шнурок краще на щиколотці лівої ноги.

Зелена нитка – багатство, червона – кохання, синя – успіх, жовта здоров’я.

Найвірніша прикмета – робіть добро іншим людям, допомагайте їм безкорисливо і все вам віддасться!

You cannot copy content of this page