Без рубрики
П’ять важливих слів, які потрібно обов’язково вимовити перед новим роком

Ось п’ять важливих слів, які потрібно вимовити в переддень свята, щоб зробити крок у новий рік оновленими і внутрішньо вільними.

Повідомляє hot-news з посиланням на maximum.fm

Дякую. Подяка – прояв доброти і любові. Коли вона доходить до адресата, ми виконуємо важливу місію: допомагаємо іншій людині відчути себе значущою і цінною.

Пробачаю. Пробачити іншого дуже важко. Вважається, що сильна образа живе в нашій душі 20 років. Не бажаючи розлучатися з цим почуттям, ми робимо гірше самим собі. Коли ж ми дозволяємо собі пробачити іншого, це не означає, що ми слабкі і «підставляємо другу щоку». Це означає, що ми вміємо дбати про себе, шкодуємо себе і звільняємося від гніту образ і розчарувань.

Читайте також: ГОРОСКОП НА 31 ГРУДНЯ 2017: КОМУ СЬОГОДНІ БУДЕ ВЕСЕЛО, А ХТО ЗАДУМАЄТЬСЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ РOДУ

Відпускаю. Відпустіть все те, що вам не потрібно, гальмує рух вперед, стопорить розвиток. Відпустіть проблеми, які не піддаються вирішенню або на вирішення яких ви не в силах вплинути. Навіщо витрачати на це дорогоцінну енергію?

Беру з собою. У вашому житті напевно є те, чим ви пишаєтеся, що для вас цінне і важливе, допомагає і підтримує. Обов’язково візьміть це з собою в новий рік.

Отримаю. Зверніть увагу: не «бажаю», а «отримаю». Наші слова впливають на наше життя: мрія ризикує залишитися нездійсненною.

facebook