П’ятниця 13: чого в жодному випадку не можна робити цього дня, аби не накликати неприємності

Багато людей з побоюванням ставляться до п’ятниці 13, вважаючи, що цей день приховує безліч проблем та неприємностей. Щоб захистити себе, слід заздалегідь підготуватися до цього дня і дізнатися, які небезпеки чатують на нас у цей час і як їх уникнути.

Існує безліч забобонів для п’ятниці 13. Вважається, що в цей день відбувається скупчення негативної енергетики і темних сил, через що людина наражається на небезпеку. Найбільш забобонні люди 13 числа воліють зовсім не залишати рідну домівку і абстрагуються від спілкування з оточуючими.

Навіть у віруючих людей особливе ставлення до цього дня. За повір’ями, саме 13 числа Адам та Єва спробували заборонений плід. Крім того, у п’ятницю відбулося розп’яття Ісуса Христа. Можливо, всі історичні події та забобони, пов’язані з цією датою, просто збіги.

Чим небезпечна п’ятниця 13

З точки зору астрології, п’ятниця 13 – день, що має негативну енергетику. У цей час багато людей скаржаться на погіршення емоційного та фізичного стану, а також зниження продуктивності. Насамперед слід приділяти особливу увагу своєму здоров’ю: якщо ваше самопочуття погіршилося, негайно зверніться до лікаря.

Якщо на цей день у вас заплановано відрядження чи подорож, бажано відкласти їх на безпечніший час. Варто уникати пересування по незнайомій місцевості та акуратно керувати транспортним засобом. Навіть під час пішої прогулянки слід виявляти уважність, щоб нечисті сили не збили вас зі шляху. Категорично заборонено вирушати в ліс або в інші безлюдні місця, інакше ви ризикуєте не тільки зіткнутися з неприємностями, але й забути дорогу додому.

Щодня ми змушені користуватися комп’ютерами та гаджетами, але в п’ятницю 13 слід використовувати їх якомога рідше. Негативна енергетика здатна вплинути на їхню роботу, через що можливі збої та некоректна робота електронних приладів. Під час роботи з важливими документами зберігайте їх заздалегідь, інакше ризикуєте втратити важливу інформацію.

У п’ятницю 13 рекомендується проводити час у спокійній обстановці, а ось від галасливих вечірок та розпивання спиртних напоїв краще зовсім відмовитися. Веселощі, сміх і велике скупчення людей приваблюють нечисті сили, і в цей момент з кожним з ваших друзів можуть статися неприємності. Бажано віддати перевагу медитаціям та прогулянкам на свіжому повітрі.

Цього дня слід відмовитися від підписання важливих договорів, укладання угод та нових починань. У п’ятницю 13 невдача може чекати вас будь-якої хвилини. Бажано присвятити більше часу завершенню старих справ та нічого не планувати. У цей час не варто покладатися на удачу, оскільки удача навряд чи буде на вашому боці.

Не оминули неприємності і любовну сферу життя. Тому в п’ятницю 13 небажано укладати шлюби, знайомитися з протилежною статтю та ходити на побачення. Цього дня не потрібно піддаватися емоціям та з’ясовувати стосунки з коханою людиною: навіть незначний конфлікт може спричинити розлучення. Негативна енергетика дня може позначитися на відносинах між подружжям та на їхній сімейній гармонії. Скандали, непорозуміння, непослух дітей — це далеко не все, що може чекати на сімейні пари в цей час.

Завдяки містичному значенню п’ятниці 13 цього дня проводиться безліч обрядів та ритуалів. Проте новачкам не варто вдаватися до маніпуляцій, щоб не викликати на себе лиха.

Згідно з забобонами, цього дня не можна стояти під сходами. Наші пращури вважали, що сходи символізують тягар відповідальності. Перебуваючи під ними, ви ризикуєте залучити до свого життя нові проблеми, з якими впоратися вам буде дуже важко. Також у п’ятницю 13 не варто використовувати драбини та ліфт.

У п’ятницю 13 слід боятися чорних котів. Якщо він перебіжить вам дорогу, одразу змініть маршрут. Не варто дивитися в очі коту, інакше ви побачите відображення майбутнього, і навряд чи воно буде райдужним.

У цей час будь-яка зустріч може бути невипадковою. Якщо у п’ятницю 13 у вас виник конфлікт із протилежною статтю, значить, любов ви зустрінете ще нескоро. Посваритися з другом цього дня — до небезпечного ворога. Побачити жінку з порожнім відром — до бідності та великих фінансових втрат.

Існує думка, що у п’ятницю 13 слід відкласти візити до перукаря чи візажиста. По-перше, ваш новий образ навряд чи буде вдалим. По-друге, скорочення волосся може позначитися на вашій пам’яті. Слід відмовитися від інших косметичних процедур, наприклад, стрижки нігтів.

13 числа слід рідше дивитися своє відображення і підходити до дзеркал в поганому настрої. Згідно з народною мудрістю, саме в п’ятницю 13 відкриваються портали в потойбіччя, через які до вас до будинку можуть потрапити нечисті сили.

Як уникнути неприємностей

Дізнавшись про небезпеки, з якими ви можете зіткнутися в п’ятницю 13, слід дізнатися і про те, як їх уникнути. Цього дня категорично заборонено:

  • веселитися та влаштовувати галасливі вечірки;
  • влаштовувати пишні весілля, вінчатися;
  • укладати договори, підписувати важливі папери, проводити фінансові операції, шукати роботу;
  • садити рослини, заводити тварин;
  • стригти волосся та нігті;
  • вирушати у далекі подорожі, сідати за кермо у поганому настрої;
  • одягати одяг чорного кольору;
  • брати чи давати гроші у борг;
  • розповідати оточуючим про свої плани, наміри, ділитися своїми секретами;
  • сваритися, провокувати конфлікт інших людей, проявляти агресію;

Дотримуючись цих простих правил, ви зможете убезпечити себе, а значить, біди і неприємності ніяк не торкнуться вашого життя.

You cannot copy content of this page