П’ятниця 13 січня: чому це найнебезпечніший день місяця і чого варто остерігатися сьогодні

Сьогодні не звичайний день, а п’ятниця 13. Напевно, ви чули про те, що це небезпечний час. Це не вигадка, адже у п’ятницю 13 у світі відбувається багато дивних і не найприємніших речей.

П’ятниця 13 може принести вам масу проблем, так що намагайтеся боротися зі стресом, підвищеною нервозністю, втомою та вигорянням.

Чорні маги та відьми підвищують свою активність. 13 січня не стане винятком. У цей день проводитиметься маса темних ритуалів. Імовірність того, що ви станете їхньою жертвою, мала, але все ж таки є. Намагайтеся не переходити нікому дорогу цього дня, оскільки хтось із скривджених вами людей може звернутися за допомогою до чорного магу, щоб навести на вас псування чи прокляття.

Загалом темна енергія переважатиме над світлою. Це факт, адже у такі дні ніщо не стримує зло, заздрість, негатив, зневіру та страх.

Наша свідомість буде вразливою і слабкою, тому навіть мала невпевненість може перерости в щось більше. Будьте обережнішими, адже ваші негативні думки можуть матеріалізуватися, причому дуже швидко.

Іншими словами, в такий день як сьогодні ви можете дізнатися, що таке самовроки. Якщо ви наврочите себе в п’ятницю 13, наслідки виявляться дуже плачевними. Щоб цього не відбувалося, постарайтеся якнайменше думати про вчорашній день і про невдачі, які відбувалися з вами в минулому.

У п’ятницю 13 людей стають агресивнішими. Вивести когось із себе буде значно простіше. Та й ви самі можете стати податливішими на провокації. Це означає, що треба навчитися спокійніше реагувати на слова та дії інших людей. По можливості краще відразу просити вибачення за помилки, йти на компроміси.

Якщо можна просто обійти стороною токсичних людей, зробіть це. Не спілкуйтеся із тими, хто вам не подобається.

You cannot copy content of this page