Парад планет 28 березня 2023: що принесе цей день і чим він небезпечний

Наближається парад із п’яти планет. Зазвичай дані явища приносять людству і людям окремо масу проблем і негараздів, але не цього разу, астрологи розповіли, чому.

Парадом планет називають астрономічну подію, при якій три або більше планет вишиковуються в ряд щодо Сонця. Кут між планетами при цьому не повинен перевищувати 30 градусів.

Буває малий парад із трьох планет, а бувають і великі паради із чотирьох і більше об’єктів. Чим більше планет задіяно у параді. Тим рідше він трапляється.

Три планети вишиковуються в ряд досить часто. Чотири планети утворюють кут менше 30 градусів вже раз на 10-20 років.

П’ять і більше планет вишиковуються в ряд досить рідко – іноді раз на двісті років. Максимальне зближення всіх планет взагалі відбувається раз на мільйони років.

Особливості параду планет 28 березня

У 2023 році парадів планет не планується. В інтернеті говорять про те, що 28 березня п’ять планет вишикуються в лінію: Юпітер, Меркурій, Венера, Уран та Марс.

Вони дійсно будуть відносно близько один до одного, але їх розкид буде близько 50 градусів, а парадом планет це вже назвати не можна.

Це лише сильне зближення планет, яке навряд чи можна назвати парадом — це було б зовсім неправильно дати цьому положенню планет таке визначення.

Астрономічно це точно не парад планет, але з астрологічної точки зору день все одно буде небезпечним. 28 березня Меркурій та Юпітер опиняться у поєднанні один з одним — тобто будуть по один бік від Землі і максимально близько на один ніч на небі.

Чекати на доленосні зміни через парад планет точно не варто, але бути гранично обережними астрологи все одно рекомендують. Цього дня потрібно бути обережними, стежити за своїм здоров’ям і в жодному разі не ризикувати.

Найближчий і по-справжньому значущий парад планет очікується лише 8 вересня 2040 року. П’ять планет зберуться за дев’ять градусів нічного неба. Це буде значуща подія, яка принесе нам багато проблем.

Вона стане причиною фатальних поворотів у світі: у політиці, науці, релігії. З парадами планет можуть приходити війни, голод, економічні кризи, природні катаклізми.

You cannot copy content of this page