Пари знаків Зодіаку, стосунки яких приречені на зраду

Яким парам Зодіаку буде важко не завести роман з кимось іншим?

Астрологи назвали шість пар знаків Зодіаку, стосунки яких зазвичай розриваються через зраду.

Через дуже різні характери партнерів в цих союзах дуже часто трапляються зради.

Овен і Телець

Овен і Телець здатні швидко закохати один одного. Однак Телець не здатний зрозуміти моногамію партнера, що призводить до розриву відносин в майбутньому.

Близнюки і Терези

Близнюки і Терези могли б бути ідеальним союзом, якби не банальна поведінка Близнюків. Їх легкий характер і безпосередність можуть приховувати справжні наміри – неготовність до серйозних стосунків.

Рак і Козеріг

Рак і Козеріг сильно відрізняються один від одного, але у них є сильне тяжіння, яке дозволить їм деякий час бути щасливими разом. Однак згодом чуттєвому Раку починає не вистачати свіжих емоцій і насолод, він починає шукати їх в обіймах нових партнерок.

Лев і Стрілець

Лев і Стрілець – знаки вогню. Стрілець завжди викличе ревнощі у вимогливого партнера. Це призведе до постійних сварок у їхніх стосунках.

Скорпіон і Риби

Скорпіон і Риби дуже розумні. Вони можуть довго жити як пара, хоча цілком імовірно, що у кожного знайдеться коханець. Вони лише вміло роблять вигляд, що в їхніх стосунках все добре.

Водолій і Діва

.Водолій і Діва зачарують один одного на самому початку відносин, але на спокійне сімейне життя сподіватися не варто – цю пару чекають конфлікти, зради, непорозуміння.

You cannot copy content of this page