Пастка Хірона наближається: знаки зодіаку, які ризикують зробити фатальну помилку 22 вересня

Наприкінці вересня одразу кілька представників гороскопу можуть завдати собі серйозних проблем. Що їм потрібно робити, щоб уникнути непотрібних труднощів?

Саме собою з’єднання Марса і Хирона наприкінці вересня позитивно впливає людей, але є один нюанс.

Марс – активна планета, яка змушує людей добиватися поставленої мети будь-яким способом. А Хірон – це символ мудрості, всього таємного та містичного. Коли небесні тіла починають впливати одне на одного, відбувається «вибух справедливості».

Іншими словами, людям захочеться долати немислимі перешкоди, робити будь-які дії, тільки щоб бути почутими, навіть якщо вони суперечать власним інтересам.

Цей аспект ще називають «воїном правди», під його впливом люди вибовтують свої та чужі секрети, обростаючи великими проблемами, вирішувати які не один місяць.

Серед представників знаків зодіаку є ті, хто більше за інших схильний до ризику наговорити зайвого, їм точно потрібно тримати язик за зубами.

Телець

Мабуть 22 вересня — єдиний день першого осіннього місяця, який принесе людям цього знака проблеми. Низка приємних подій може перерватися, але найгірше— звинувачувати в цьому не буде кого.

Тельці самі зіпсують собі життя, якщо почнуть сперечатись із начальством чи доводити свою правоту колегам. Якщо у вас заховані від другої половинки скелети в шафі, то настійно рекомендуємо не перетинатися з нею в цей день.

Лев

22 вересня Леви будуть не схожі на себе. Кудись подінуться їхня горда вдача і сміливість. Люди цього знака будуть неймовірно емоційні, а слабка стать — уразливий і плаксивий. Леви почнуть вимагати від оточуючих надто багато уваги, чому почнуть дратувати колег та боса.

Особисте життя теж може затріщати по швах через різкість Лева та небажання йти на компроміс. До речі, головою люди цього знаку розумітимуть, що погіршують ситуацію, але виправити не зможуть.

Скорпіон

А от люди цього знака вирішать зробити «виклик» самому собі. Вони навмисно будуть опинятися у ситуаціях, щоб перевірити свої почуття та професіоналізм. Але попереджаємо: такі експерименти недоречні.

Скорпіонам потрібно постаратися пом’якшити свій запал і ретельніше підбирати слова, дотримуючись тактовності. А взагалі, 22 вересня для представників сузір’я набагато безпечніше кілька разів подумати, а згодом зробити.

Козеріг

У представників цього знака також виникнуть проблеми у цей період. Близькі не захочуть миритися з упертістю Козерога та з його потягом до марнотратства. Люди цього знака, у свою чергу, висловлять рідним та друзям «правду», що збиралася довгі роки.

Ще Козероги відіграватимуть аспект до кінця і всупереч здоровому глузду погодяться на дії, які виявляться згубними для їхньої кар’єри. Ще цього дня Козерогам не варто заводити нові знайомства.

You cannot copy content of this page